Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

qqqqq

pre martinka008 a katka 001: baby, nechcem vas strasit, ale mala si stastie Katka.. Mojej spolubyvajucej sa frajer takto vyhrazal, rozisla sa s nim, sice sa nezabijal hned, zacala si s inym, stale jej vyvolaval a potom doma pred ocami svojej mami a brata sa rozbehol po izbe a vyskocil CEZ ZATVORENE OKNO na byte, samozrejme bol na mieste mrtvy. Predtym bol s tou mojou kamaratkou v kontakte, tiez si myslela, ze je najväcsi egoista a sebec, co ma rad iba seba a vidis.. nechal list na rozlucku, kde napisal, ze ju varoval a ze to uz psychicky nemohol dalej vydrzat, ze sa k nemu nevratila a ze bez nej to nemalo zmysel... takze ja by osm neriskovala mu do oci povedat - tak sa zabi a aky chces kvet.. Nevies, aky ten clovek je a ci nema fakt malo k tomu, aby mu preskocilo a zabil sa.. Ja som bola tiez taka hlupa kedysi - ale opacne, isla som sa ja zabijat kvoli frajerovi.. pohadali sme sa velmi moc, prisla som za nim domov, nemienil sa ani so mnou bavit, ani dovnutra ma nezobral, bolo 11 hodin vecer a potom som sla okolo kolaji, po tme, kade siel rychlik a keby mi predtym povedal - "Zabi sa", tak ja fakt skocim..Takze to Martinka radsej neriskuj. Nevies, co sa udeje za skrat v jeho hlave. Ja by osm mu radsej rovno povedala, ze vies co, nicis ma, takto nas vztah proste dalej nejde, ak ma budes vydierat.. povedz mu to na rovinu, o nic nejde, aj tak sa chces teda asi s nim rozist, mozno sa to obrati na dobru kolaj.. ale rozhodne mu podla mna nehovor, az sa zabije. Fakt poznam vela pripadov - aj od nas z dediny, co sa chalan hodil kvoli babe pod vlak a budes potom s tym zit cely zivot? Spolubyvajuca div ze ju nezavreli do blazinca, tak sa z toho zrutila, ked bola na pohrebe a videla ho mrtveho. Mozno ma komplexy ten tvoj priatel a viac ako ta lubi ta mozno potrebuje, mozno mu pomoze aj ked budete iba kamarati. Ze je to skor potreba a zavislost ako laska z jeho strany. Drz sa.

moniqa87

wowo, to ako bolo co? ze pani tvorstva a ze si ta nevsima, no mozno ten tvoj, ale ja som take o mojom nepisala, neviem odkial si take veci pobrala, ale tak pisala o svojom cibulka a nie ja...

katka001

martinka mala by si ho vazne nechat, ti ludia ti to nehovoria len tak. ja som to tiez zazila, ked som bola v puberte, mala som chalana ktory tiez vykrikoval, ze ked ho opustim zabije sa a ja som sa bala. a tak som s nim bola 2 a pol roka ale nakoniec sa to uz nedalo vydrzat, tak som ho nechala. a myslis, ze sa zabil? prosim ta! bohuzial, mala som za kratko stastie na podobny pripad, ale to som sa uz nedala, vypraval ze sa zabije. tak som nanho nakricala, ze nech sa teda zabije, aspon bude o jedneho debila na svete menej. kukal na mna, no otravoval ma este dlhu dobu ale zabijat sa, to ho ani nenapadlo. chlapi co sa takto vyhrazaju su v skutocnosti strasni sebci, to su ti posledni ludia co by sa zabijali. vyhovuje im parazitovat na babe co sa necha, totalne ju vycuciavat a umyselne pouzivaju citove vydieranie lebo vedia, ze su hnusni a ze by ich inak hned opustila. vykric tomu tvojmu do xichtu nech sa ide zabit a spytaj sa ho aky kvet chce na hrob, uvidis, ze sa nezabije a bude na teba skusat ine psychicke vydieranie a ine metody ako si ta priputat a vyvolat u teba pocity viny. Budes mat problem sa ho zbavit, ale az sa ti to nakoniec podari, budes konecne stastna.

martinka08

lubim svojho priatela ale myslim že ma psychicky zniči.stale mi vola že ma problemi a stale sa len stažuje a potom vrieska na mna a tvrdi že nespacha samovraždu len koli mne bojim sa aby to nespravil.mam ho rada ale nechcem sa moje nervy už povoluju a neviem čo mam robit.všetci mi vravia aby som ho nechala ak nechcem skončit na psychiatrii ale neviem čo robit.

wowo

monique . Velka podoba medzi mojim frajerom a tym tvojim. ONI pani tvorstva..so Myslia ze to staci....,lebo mne to nestaci..to ze si ma cely den nevsima nekomunikuje ledva pozdravi...Myslim ze je to po 1. povahou po 2. nezmenis ho.3. preco si s nim ? si takto stastna?4- aj ten moj obcas tvrdi ze ma miluje,,,len to nejak nevidiet.....sice pomaha mi ,ale nestaci psychicky .mozno chcem vela,ale on mi za den povie niekedy2- az 4 vety...a to je frustrujuce.Snazim sa rozist.

cibulka

ajja ..to je nas problem ze on je z dediny a ja z mesta..proste nevidime sa kazdy den ale ked tam pridem tak som tam aj styri dni vkuse..ja len chcem aby sa ozval ked pride..zaujimave je ze ked som u nich doma a ide niekam tak mi zavola ze odchadza domov..tak to je sila.

ajja

uz ty musis vediet ci aj on ti toleruje ked ides vonku.u nas je to naopak ja som z dediny.a prave dnes mi po 4 rokoch prezvonil byvali a mam ho upln e v pake.ty sama najlepsie vies aky mate vztah a jedine ty poznas najlpessie seba a jeho.niekedy staci zmenit malickost a ide potom uz vsetko hladko.len tazke je niekedy prist nato co treba zmenit.

cibulka

ajja... asi mas pravdu akurat mu idem napisat ze sa musime porozpravat o tom..a ja to budem vsetko tolerovat..ale preco stale ja???? ale ked sa to nezmeni pokial to budem tolerovat tak je koniec.

ajja

AHOJ CIBULKA.rozmyslala si uz aj nad tym ze chyba je v tvojom spravani???asi mu lezie na nervy ze ho kontrolujes. nehovorim ze mas to mat uplne v riti ale mozno si taka aka som bola aj ja.stale som len volala kde je co a ako.proste mu nevolaj a uvidis ze ti zavola on.a zacne ti sam volat ze uz ide von a kde je a kedy prisiel domov. a proste ked ho mas rada byvalych maj v riti a venuj sa terajsiemu vztahu.ukaz ze si aj ty vies vyjst a byt samostatna a nie vzdy sediet len pri nemu a uvidis ze on bude chciet byt s tebou ked uvidi ze ty mu uz nevyvolavas a pride on za tebou.moj nazor

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.