VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

cibulka

ja zboznujem jeho rodinu a aj on moju ale on sa v bytovke citi zavrety..a ked tam ma prestat tak je horor, ale on si aj tak stale robi svoj program ked som tam a velmi malo sa mi venuje..on si sice mysli ze to staci ked pride z prace a da mi pusu..ale potom ide umyt auto, zacvicit si zapalit osprchovat najest a zrazu ze ide na pivo a pride o tri hodiny a dami pusu na dobru noc..a tosi mysli ze sme boli spolu..

teaa

no a toto som si ja tiež myslela, že priateľovi nerozkazujem... až po dlhej dobe mi došlo ako muží fungujú... že to nie sú havinovia, ktorým treba stále hovoriť, čo majú spraviť... a keď sa necítite dobre s rodinou toho druhého, tak to je kurňa problém... tak trávte čas vonku teda

teaa

Hm, ja som v kontakte - akomtakom - so všetkými bývalými, ktorý niečo znamenali... S jedným sa navšetevujeme a môj partner je s ním kamoš a ja s jeho frajerkou... S ďalším si občas zavoláme, napíšeme, že čo nové v živote. S ďalším sa vidíme vždy len náhodou, ale tešíme sa ako blázni. Takže ja celkom dobre tomuto problému nechápem. U mňa je to takto: prežiješ s niekým kus života, venuješ mu čas, energiu, city, všetko.. a zrazu sa musí stať úplne cudzím preto, že sa vaše cesty rozchádzajú? Jasné, emócie musia vychladnúť a chce to čas, kým sú ľudia zase schopní so sebou ropzrávať bez výčitiek a bolesti. Ale mne príde také hlúpe len tak hazardovať s tými vzťahmi... koľkých ľudí stihnete za život spoznať bližie? koľkí sú vzácni vášmu srdcu? rozchod nemusí nutne byť koniec vzťahu, ja tomuto fakt neverím... a pokiaľ mám partnera, ktorý mi verí a vie prečo mi verí, tak nevidím dôvod, prečo by som bývalému frajerovi nemohla zavolať alebo ho dokonca pozvať k nám...

cibulka

proste ja mu nerozkazujem a on si stle tvrdi ze mu rozkazujem co ma robit keby a kde a ze by som zevraj bola najradsej keby sedel doma zavrety v izbe..on je z dediny a ja z mesta a proste k nam domov nidky nechodi lebo ze tam sa citit zle ale ja sa tiez citim zle u nich doma...ale keby ze som ja neprisla tak sa nestretneme..

moniqa87

takze v podstate nie je problem v tom, ze si volala byvalemu ale vo vasom vztahu...
ak nepomaha rozhovor s priatelom, tak uz neviem co

cibulka

Moja terajsi je super nehovorim ze mame idealny vztah..ale proste ked niesme spolu tak sa flaka po vonku a chcem vediet ze kde je a kedy prisiel domov, kazdy normalny frajer zavola svojej frajerke ked pride z prace ze ahoj uz som doma..alebo ked sa vrati z pivka ze ahoj uz som doma a jemu to je trapne a stale sa hadame o tom..staci ze sa zacne hadat o malinovke aku kupime a on hned zacne ze murozkazujem a taketo dristy..ze mu urcujem keby ma ist na zachod..a ked ho necham tak ze na zi si svoj zivot tak je zase urazeny ako dneska ze mi este nevola..

cibulka

ja nemam vycitky kvoli frajerovy..lebo tak on sa to nedozvie..bolo by to nevhodne mu povedat vies zistila som cislo na byvaleho a zavolala som mu po piatich rokoch ako sa ma..

moniqa87

ja by som ti poradila nevyvolavaj byvalemu len preto aby si sa citila lepsie, ale ries problemy vo vztahu, ak ich riesit nemienis, tak to ukonci...
ak mas vycitky z toho, ze volas byvalemu tak mu urcite nevolas len tak, aby si sa spytala ako sa ma

cibulka

mas uplnu pravdu ja by som frajera asi zabila keby mu vypisovala byvala teda mu aj jedna vypisovala a mne nic nepovedal ze aby som sa nerozculila ale ze on jej neodpisoval..

normal

A co tak vyriesit terajsie komplikacie? Musis problem terajsiemu jasne zadefinovat a navrhnut ako to vyriesit. Ak to nepojde mas moznost terajsi vztah ukoncit. Potom sa zaujimaj ako je na tom tvoj byvaly. Predstav si, ze ma fungujuci vztah a ty vnesies donho neistotu. Lebo telefonaty ex vzdy nadhlodaju nieco v mysli toho noveho partnera. Je to prejav jeho vyspelosti ked to prijme pokojne. A predstav si keby toto spravila ex tvojho terajsieho. Ako by si to prijala, hmmm?