Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

teaa

uf, tu frčííí debata... cibulka moja môj chlap nie je dokonalý... načo by mi taký bol? Ale rešpekt a úcta, to je to o čom tu my stále rozprávame

moniqa87

cibulka, my sme ho nijak nevykreslovali, to ti mam este raz skopirovat to co si vsetko na neho nakydala, mne sa ten moj ozve vzdy ked sa vrati domov, bezo mna travi vecer tiez tak maximalne parkrat do roka a to ze je nedochvilny? ale prosim ta, ved ten tvoj si ta ako pises kolkokrat doma ani nevsima, to chces zrovnavat? okrem toho ja sa tu na neho nestazujem ani som sa nestazovala, ty si sa zacala stazovat, podla toho co pises, ty si o jeho nedochvilnostiu ani nepipla, neviem co tu riesis, ja sa na chlapa nestazujem, to ty si na neho zacala hned kydat

barbinka

zienka ty si tuším celkom mimo. ja som nikoho neurážala, to si zasa dala dosť od veci. lebo urážať si začala ty.

barbinka

cibulka, ja to nemám na háku, len my sme spolu každý deň. nebývame spolu, ale voľný čas trávime spolu. a kebyže chce ísť niekam bezo mňa , čo je tak asi 2krát do roka, tak mi to vôbec nevadí. a kebyže príde domov, tak mi napíše na icq aj o piatej ráno, že je v poriadku.

cibulka

Popletena..ja sa proste len stazujem ze sme sa pohadali kvoli prkotinam..a vy ho vykreslujete ako najhorsieho na svete.. neobhajujem si ho terza ho nenavidim. ale aj moniq napisala ze jej frajer meska a podla tiez to neiej dovod na to aby sa snim rozisla a podla mna ani to ze mne frajer nechce volat ked pride vecer domov..je to ako keby som ho kontrolovala a to nema nikdo rad..ale ja ho proste stale kontrolujem a vy mudre slecny mate asi na haku co robia vasi chlapy.

zienka

Barbinka,

ty asi nemozes za to ze si taka "jednoducha". Zaplat si sedenie u psychiatra a on ta komplexu menejcennosti zbavi. A nemusis tu ostatnych obtazovat svojimi urazkami a ufnukanymi poznamkami.

barbinka

tak potom si to uži v tom Nemecku. no a k tejto téme, je taká zvláštna. cibulka určite nie je zlý človek, len nejaká popletená.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VOLALA SOM BYVALEMU!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk