VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

cibulka

ale co vlastne robi??? No ma aj svoj program..ked som u nich zakotvena na tyzden tak nemoze sa mi stale venovat ..chce mat aj svoj zivto nie..?
a to ze nehcce ist k nam tak stym nic nepravim lebo za par mesiacov budeme mat svoje hniezdo a bude to ine..

moniqa87

tak to je snad logicke, boooze... sak ked si nepraje aby som niekam chodila bez neho, tak si to bud vydiskutujeme, alebo urobime kompromis, ale nie ze si jeden stale robio co chce bez ohladu na partnera...
ano rozisla by som sa v takom pripade, lebo to ti dava velmi jasne najavo ako ta vobec nerespektuje, ked ani nema pocit, ze to je problem

cibulka

ja mam pocit ze by to bola blbost sa snim rozist kvoli takym veciam aj ked ich je viac.ale to je ako keby ty frajer zakazoval chodit von s kamaratkami a ty by si aj tak chodila a on sa stebou kvoli tomu rozide..

moniqa87

on ma 27 a takto sa chova? fakt jak decko.... moja ma len 23, ale takto sa nikdy nechoval a to si nedovolim tvrdit, ze je nejaky extra vyspely... ale na ten vek, fakt bieda

moniqa87

nie su rovnaki, nepoviem, ze si raz za cas nemoze niekam zajst, ale az takto to prehanat, to je trocha moc, aby sa ti ani neozval, ten moj ma aspon pokazde prezvoni ked pride domov, aj ked on bezo mna chodi von len minimalne a to ze to hovoria vsetci kamarati? a aki kamarati to su, ked je to podla nich normalne? su viacere skupiny ludi, su taki chlapi co maju svoju partiu a ta bude vzdy na prvom mieste, takych zeny vzdy trpia, to je vidno vsade, ze ak chlap postavi pred svoju zenu kamaratov, tak ten vztah sa len ruti do trosiek a je druha skupina chlapov, ktori ako si najdu stalu priatelku, tak kamarati su druhoradi, nie ze by sa s nimi vobec nestretli, ale nie su u nich na prvom mieste a vsetky take manzelstva co poznam, klapu skvele...
inak nemyslim si, ze si narocna

teaa

tak veď vyraziť si môžte aj spolu a vyraziť si môže aj vtedy, keď tam ty nie si? aj to sa im zdá normálne, že ty na neho čakáš u nich doma? to je z akej dediny preboha?