PHARMATEX - ake mate skusenosti??? dakujem :)

Príspevok v téme: PHARMATEX - ake mate skusenosti??? dakujem :)
ancovicka

Ahoj,
chcem sa spytat najma bab, ktore pouzivali/pouzivaju nehormonalny antikoncepcny pripravok PHARMATEX, ake maju s nim skusenosti. A ci je lepsie pouzivat ho vo forme kremu alebo kapsul. CHcela by som ho vyskusat,este som neuzivala ziadnu antikoncepciu a toto sa mi zda ako najvhodnejsia volba. Poradte prosim, dakujem velmi pekne! :)

miruska????

ja som mala pharmatex ale pouzila som ho len dvakrat je to totiz tak ako aj s ostatsnymi kapsulami...je to sice menje skodne ako normalna antikoncepcia ale ked si zavedies kapsulu do posvy ona proste vyteka ked nelezis...mala by si ho pouzivat len pri nocnom sexe lebo vtedy pojdes asi aj spat a nevytecie z teba ...tak sa to robia aj s normalnymi kapusali co su napriklad na nejake posvove plesne zapricinene silnymi tabletkami...kapsulu si davas nanoc lebo z teba nevytecie...radsej skus inu antikoncepciu...nesmrdi to ani nic podobne ale je to take neprakticke..

niekto

nevsimol som si ze by to nejak extra smrdelo ...
ak sa to aplikuje spravne je to skoro take bezpecne ako hormonalna
aspon to tvrdia ...

zo 100zien ktore to rok pouzivali otehotnela jedna alebo tak nejak

aduska

no ja som ho pouzivala asi pol roka a ver tomu,ze o chvilu ta to prestane bavit..ma to sice svoje vyhody,ale treba na to mysliet stale pred sexom a je to celkovo dost nepohodlne..vyteka to,smrdi a vsetko je z toho spinave..aha a bez kondomu by som ho radsej nepouzivala

niekto

krem pososby 8 hodin netreba cakat
kapsule posobia 4 hodiny treba 5 minut cakat
kapsule sa mozu teplom rozpustit potom ich treba dat nachvilu do chladnicky

ucinok sa neutralizuje mydlom

s kremom je vacsia piplacka lebo to treba najskor natlacit do
aplikatora
pharamtex ciastocne chrani aj pred niektoriii ochoreniami
v lekarni mi povedali ze obydve su rovnako bezpecne

inak vsetko je v letaku
podla mna (aj podla mojej frajerky)
su kapsule lepsie ako som pisal je stym mensia piplacka

www.pharamtex.sk