Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KALANETIKA

Príspevok v téme: KALANETIKA
katka krchovie

ahojte. chcem sa len spytat ci niekto pozna kalanetiku alebo ci ste ju cvicili. lebo nechcem sa trapit blbymi dietami aj ked som chcela skusit 90 dnovku. no nechcem. prosim napiste ci je kalanetika dobra ale mam doma knihu ci myslite ze je dobre doma cvicit ?lebo ja radsej cvicim aj tak sama...

katka krchovie

jeej ronko jak si vedel ze som to ja:D mno veru ze nedari:( ja som asi naozaj uz odsudena na zanik:(:) ale nevadi. len som chcela vediet a dakujem aj za tvoj nazor:)

PharmRamon

Ahoj Katka :D tak vidím že stále sa ti nedarí splniť si sny. Aby som nebol off topic tak myslím že kalenetika je skvelá a vrelo odporúčam každému komu chýba pohyb, nezabúdajte však že nestačí len cvičiť. S pozdravom Ron :)))

katka krchovie

JEEJ dakujem kostlivec..jj mam dost otazok ... nemas nejaky mail ze by sme si tak pisali??ak jo tak pls moj je kytyka@azet.sk ked nie kludne mozme pisat tu sa budem pytat...

kostlivec

ahoj, ja cvicim kalanetiku uz rok (sice uz som trochu polavila, cvicim ju len 2x do tyzdna a vypustila som par cvikov, hihi) ale podla mna je super, mam pevne brucho, zredukovali sa tie prevysajuce tuky z bokov- tam jak maju rifle pas, ved vies. a vraj mam gulatejsi zadok. mam rada kalanetiku a odporucam ju urcite, lebo je z toho clovek ohybnejsi a celkovo sa citim fajn. a pekne to tvaruje postavu ak sa pravidelne cvici. aj ja som typ, co radsej cvici sam a doma, lebo fitko ma prestalo bavit, takze prave takym ludom asi vyhovuje kalanetika najviac. tak smelo do toho, nech sa ti dari. ak mas otazky, pytaj sa.pa

agina

Ja som kalanetiku cvicila este na strednej skole a bola som ohybna ako prutik, aj som sa dobre citila. Ziadnu dietu som vsak nedrzala.....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KALANETIKA - Fórum - ZDRAVIE.sk