Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte-iba tie co ste to mali

sisina

Ja som mala DANU 2 krat.Prvy krat asi pred 15 rokmi. Mala som ju 2 roky(to bolo vtedy maximum) a tiez som silno krvacala .Druhykrat som sa na to odhodlala asi pred 3 rokmi, chcela som si zregenerovat pecen po HAK. Myslela som si, ze veda pokrocila a uz to bude nieco lepsie. No nie, bolo to este horsie ako predtym, silno som krvacala a minimalne 10 dni v mesiaci. Musela som si davat aj tampon, aj vlozku, aby mi to nepretieklo. Takto som sa trapila rok a pri vysetreni krvi mi zistili, ze som chudokrvna, tak som si to okamzite dala von....Ja som mala obycajnu DANU(medenu), ale existuje aj taka, v ktorej su hormony a tie sa pravidelne vylucuju do tela a potom je to krvacanie ako pri HAK.Ale nakoniec, zas je to len o hormonoch...akurat, ze ti to nejde cez traviaci trakt, tym sa setris. Mimochodom, stoji 6000 sk a je to riziko, ze ked ti "nesadne", musi ist von...

gabulko

Ahoj, aj ja som mala po porode Mirenu, no mala som presne take problemy ako Suri, dokonca mi to sposobovalo cysty, stale som krvacala, po pol roku to islo von. Takze vobec neodporucam.Pekny den

suri

tak pat a mat. Ja som si dala asi po 3 mesiacoch od pôrodu Danu. Zo začiatku som asi týždeň špinila a prišli krámy. Dávala som si po 2 hrubé vložky a každú pol hodinu v sprche čo som mala tak sylné krvácanie až dokonca aj 10 dňové. No znášala som to ešte ako tak až po pol roku som bola s 8 mesačnou dcérkou na operáciu a tie stresy mi robili s Danou také veci že som začala špiniť v kuse. Asi tri krát som bola napravovať lebo mi stále padala a po 7 mesiacoch boja som ju z radosťou dala vybrať. Keď som to čudo uvidela čo som za sedem mesiacov nosila v tele tak mi bolo mdlo.Nikdy v živote si toto a nič podobné do tela nedám. Teraz beriem HAK BELARA a moje krámy naopak takmer vymyzli. Teraz mám slabulinké a takmer len tri dni.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte-iba tie co ste to mali - Fórum - ZDRAVIE.sk