podme sa podporit, iba realne mena, ziadne pretvarky

Príspevok v téme: podme sa podporit, iba realne mena, ziadne pretvarky
gale

ahojte. chodim tu uz velmi dlho pod vsetkymi moznymi prezyvkami. je to trapne. viem, ze je nas tu takych viac. asi sa hanbime za pady /alebo za vitazstva?/ tem, kde si mozete menit nicky je tu 1000, prosim, nech tato jedina sluzi nam, ktore sa nehanbime a chceme byt iba SAME SEBOU, NIKYM INYM, AJ S PADMI, AJ BOJMI. mam bulorexiu /mix/, uz vela rokov, stale padam, zdviham sa a vstavam. som slaba, mam strach pribrat, ale asi to nestoji za to... stoji takyto zivot vobec za to ? ako ste na tom vy?

gale

ingrid
tak ti drzim place. mozem otazku? kto ti pise jedalny plan? alebo si ho sama tvoris? mohla by si uviest priklad? aj premyslam, ze by som sa na to dala, ak by to pomohlo...

ingrid

ja mam bulimiu uz tri roky, od aprila som bola dva mesiace na lieceni. naucila som sa vsetko teoreticky, prax je velmi tazka, ale snazim sa a drzim sa. dodorziavam jedalny plan, hoci sem-tam si dam aj mimo urcenych hodin, chvalabohu nemam z toho vycitky, lebo clovek si chce dopriat a okrem toho mi to neublizi. prestala som ratat kalorie, ale nizkotucnych a zdravsich jedal sa drzim stale. so svojim telom ako sama so sebou vsak nie som zmierena, to je velmi dlhy proces. pracujem na sebe, aj ked nie je vsetko ruzove. vsetko chce vsak cas, trpezlivost a vytrvalost.

pusate

ahoj
aj ja som mix mám všetko aj exo a ortorexiu a tieš sa hrooooooozne bojím pribrať...a môj život je celý o ničom-som strašne náladová: niekedy sa cítim ok:-),ale niekedy chcem zomrieť:-( a psychiatrom tiež už nedôverujem už ma viac krát okašlali...no nič asi sa z toho už nikdy nedostanem,niekedy si myslím,že mi to vyhovuje,že som s tým už zmierená,a niekedy mám také depky,že nadávam na doktorov načo ma zachraňovali...