Sex s niekym len na jednu noc

petruska

ja som raz zazila sex na jednu noc s mojim kamosom...take necakane nikdy sme sa nijak inac nebrali ako kamosi...ale tak raz sa to nejako zvrhlo a milovali sme sa najprv v jeho kancelarii a potom v aute a to nas skoro nachytala jeho mama ...bol to adrenalin a asi ten najlôepsi sex v mojom zivote..takze radsej to skus s kamosom ako s nejakym uplne neznamym...ja sa snim dalje rozpravama ficime ako niekedy..ako kamosi.je to take nase sladke tajomstvo :)

ehm

ved prave, a pri sexe s neznamym mas tu pravdepodobnost omnoho vyssiu! tak preto je tu vacsina ludi proti sexu na jednu noc. neodsudzujem to, chapem ze clovek moze natrafit na velmi pritazlivy objekt, ale je to dost nezodpovedne. aj ja by som sa bala nejakej pliagy.

gloria

a cicus..uvediem priklad...clovek nakazeny viruseom HIV sa vezie v MHD, na ruke ma ranku, z ktorej mu tecie krv, ale on si to neuvedomuje, lebo ju prakticky nevidiet. Tento clovek vystupi a ty nastupis po nom...takisto mas na ruke ranku, ktoru nevnimas, chytis sa miesta, kde sa drzal on..a je to tu...Pravdepodobnost, ze sa to stane, je asi tak 1:1 000 000 ale predsa tu je.
To iste sa moze stat na WC...nemusis si vobec sadnut, staci ked sa nechtiac opries...

bibaaa

moja spoluziacka trvdila ze dostala kvapavku tak ze si sa sadla na vecko... :D choroby sa daju dostat vsade.. ale chripka a angina je myslim nieco ine ako kvapavka ci sifilis alebo HIV:) keby to bol priatel alebo fakt dobry kamarat ktoreho poznam dlho tak preco nie? ale nezname co moze vselijaky humus v sebe.. kondomy nechrania vsetko..

cicusss

myslim si ze tie ruzove brilky si si stale nezlozila z nosika..ano je vsade riziko, ale nie pohlavnych chorob.. HIV dostanes z kupaliska?

gloria

ved predsa choroby mozes dostat kdekolvek..v praci ci skole na toalete, na kupalisku, ci jazere...teraz je riziko vsade. Ide len o to, ci mas na to povahu a ja ju zatial mam, tiez som takato nebola, dokial sa mi trosku netvorili ocka a zivot mi nedal dole ruzove okuliare...

moniqa87

nejak tomu neholdujem ale ani by som nikoho za to neodsudzovala...
akurat by som sa bala tych chorob, preto by som to ani neskusila