zdurene uzliny?

Príspevok v téme: zdurene uzliny?
fazula

zdravim vospolok, mam akutny problem. poslednu noc som sa budila na ostru bolest, ako ked rastu osmicky, alebo je zapalene ucho. ale nic z toho mi nieje. odkedy som vstala - dvihla hlavu - velmi ma boli prava uzlina (na krku). uz pri najmensom pohybe. neviem riadne rozpravat a boli to dost aj v klude. mam s tym ist na pohotovost? lebo citim ze sa to zhorsuje.. zacina ma boliet uz aj ucho. pripadne, vedeli by ste poradit, co na to? vdaka

DepQa

jasne no som sa registrovala heh..
zacalo to malatnostou, teplotami,unavou, aftami, potom uzliny a vuala bolo z toho mono..a 45 liekov denne, v spitali jedalnicek tvoreny z tej mnami stravy aj to ln polievky a kase..
ale uzliny ma chytili aj v parili v praci, 2 roky po mono..z klimy..takze treba k lekarovi asi..

RNG

spominane oregano nie je pestovane, ale divoke a jedna sa olej zo semien divokeho oregana, tj koncentrovany doplnok, nie len potravinu.
GSE ma trvanlivost vyse 5 rokov, dovtwedyntych 600 kvapiek v rodine iste minies, tj oplatim sa ho mat doma. Aj oreganovy olej v kapsuliach(90 kapsuli ) sa za dva roky rozhodne minie.
Ja si dnes uz neviem predstavit, ze by som bol bez toho.
Najmensie skarabanie v hrdle alebo zdurena uzlina a hned za tym dam bodku. Predsa nie som naivny a nenazdavam sa , ze to samo nejak odide!

fazula

... ok, vdaka, no neporadis nieco na teraz? nezvyknem mat doma bezne take veci :) oregano mam cerstve, ak to pomoze nejak..

RNG

GSE, oreganovy olej a betaglukany.
To pokryje velku vacsinu infekcii, dokonca aj niektore rhino virusy.
Ak by to bola virusova zalezitost(menej pravdepodobne podla popisu) tam je velmi silne antiviralny chaparal.
Pripadne aj collostrum, ktore obsahuje velke davky imunoglobulinov.