pre tabletky ako panna???

Príspevok v téme: pre tabletky ako panna???
keksicek

cawte chcem sa vas spytat ci ste si boli pre tabletky u gynekologa na odialenie alebo privolanie menstruacie ak vam vychadzala na dovolenku? mna mama objednala a zevraj mi bude robit len sono? takze sa nebojim, ale inak ak bude daco ine chcet si nedam pchat prsty do zadku? poradte a povedzte kto ste tam tak boli ze co vam robili dik?

keksicek

cawte ja sa neboj toho ze sa mi to poposuva, alebo co to je pohode ale na vystertnie nechcem ist cez zadok mne povedali ked tam mama volala ze spravy len sono? a to ma jako klamali ci co ja sa vazne nedam vysetrit ved to ma ony vyzliect nasilu ani nemozu? ci ako? ak to nepojde ze mi daju lieky alebo co tak smola mam po dovolenke, a ece daco mala som dostat menzes okolo 1.2a stale nic, takze mozno pracuju nervy alebo strach??

pebbles

vobec to nic nespravi zleho.
ale vobec sa nemas coho bat ked tam pojdes ako panna. ak ides prvy krat ku gynekologicke tak ta na 100% prezrie a to ze to bude cez zadok nieje nic strasne.
ja ked som bola prvy krat tiez som si tym presla a viem ako sa citis ale je to uplne v pohode. potom sa sama na sebe zasmejes ze si sa tak velmi bala a nemala si coho :)
prezriet ta skratka musi ked k nej prides prvy krat.

lenulik

keksicek nemas sa coho bat...ja som sla na dovolenku pred mesiacom a tiez som svoju gynekologicku popytala tabletky na dodialenie..brala som 10 dni antikoncepciu ktora mi oddialila menzes o 5 dni...a nic vazne sa mi nestalo.normalne som dostala menzes a nebol nicim vynimocny takze s aneboj..ale urcite to nerob casto.ak nemas velmi bolestivy a silny menzes tak ich radsej neber.ja som tabletky pytala kvoli tomu ze menztes mam velmi bolestivy a castoskoncim na pohotovosti a pichaju mi algifen do zadku..

zubik

ja som norethisteron tiez brala ked som mala asi 16,17, na plazi to s tamponom naozaj nie je take jednoduche, behat za kriky nie je najpohodlnejsie...ziadny vyrazny zasah sa nedial,2x mi to potom neprislo nacas,ale potom uz ok,ziadna drama

kostlivec

keksicek, ja by som tiez nebrala tabletky na oddialenie/privolanie menstruacie, su to humusy. ved na to je tampon! a najma ked si este taka mlada... ved nehovorim, ked pojdes raz na dovolenku s priatelom alebo manzelom... ale ved teraz ta tie kramy az tak nemozu obmedzit.

keksicek

tak a co mam teda robit ked mi to vychadza na dovolenku a s tamponom behat nechcem, ked sa to da tabletkami privolat prv?? , jeden mesiac ma nezabije, hadam sa to zlepsi ak nie zvyknem si na novy cyklus, co si otom myslite??

agina

keksicek a nerozmyslis si to??? Ja by som urcite svoju dceru nepodporila v tom, aby si oddialila menstruaciu.Aj ta niekto informoval, ake je to nebezpecne hazardovat so svojim menstruacnym cyklom??? Podla mna si este na taketo veci primlada.