Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

veronika

14r co chce vyzerat neodolatelne? A uz ste preberali v skoli nerovnice? toto su otazky a priania, ktore by mali v rodicoch zbudzovat strach. a pre koho chces vyzerat neodolatelne? pre starych chlapov? nieje vam z toho na grc?

aeiou

Vykašli sa na váhu! Odmeraj si miery, kde chceš schudnúť. Keď sa budeš zdravo stravovať a cvičiť (nie len dokedy nebudeš chudšia, lebo sa ti to späť vráti!!!) uvidíš, že ti ubudlo niekoľko cm, aj keby sa ti váha zvýšila. Držím palce.

lizanka

podla cisiel co si uviedla mas mat idealnu vahu, vlasy vraj rastu od zihlavoveho samponu, ale bezala tu aj taka tema, najdi si ju. a s vyrazkami sa trapim aj ja, nechaj si poradit od RNG