Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka idealna vaha...?

[zruseny12]

podla mna vaha zalezi nie len podla vysky,ale aj podla toho ake su tazke kosti a aku mas kostru...stavba kostri...ale pri normalnej stavbe kostri by mala byt aspon ja tak pocitam 160cm-50kg,162cm-52cm....

aeiou

Akoze podla mna je to u kazdeho individualne. Proste vaha nehovori za nic. Ide o postavu. Niektori maju tazke kosti, ini nie. A to, ze nadvaha je ked mas 162 cm a viac ako 62 cm je blbost. Ja mam napriklad kamosku, ktora je presne taka ako ja, ak nie chudsia a vazi o 6-7 kg viac.

vierka

madness,aj pre 11 ročné je váha 25 až 31,5 málo.Som sa zľakla,že moja 5-ročná dcéra,ktorá váži 24,má veľa.a má primerane svojmu veku.Mimi 69,ja som tiež v tvojom veku mala rovnako kg ako ty.myslím,že si v pohode.

madness

a este do buducnosti...nemalo by sa prekrocit napr ked merias 162 tak 62kg lebo to je uz nadvaha ked170 tak 70kg...oki :))

madness

kamos :
tak to urcite nie tak malo sak tak vazia 11 rocne deti...
ked mas 14-15 tak potrabujes viac jest lebo telo sa vyvija v tomto veku baby vazia najviac a potom sa ti to ustali aj ja som to tak mala
ked som mala 14-15 tak som vazila okolo 57 kg a setci mi hovorili ze som stihla cize to sa presne neda povedat ale hlavne sa teraz v jedle kvoli takym podobnym prispevkom typu-kamos-neobmedzuj
jedz vyvazene a setko sa ti vyrovna v takej 17,mam to odskusane :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka idealna vaha...? - Fórum - ZDRAVIE.sk