záhadné

zwedavus

lencok, tak to je naozaj nieco uzasne.. zahadne.. velmi silne.. aj ja som uz pocula o mnoho pripadoch, ked dotycny vedel vycitit, ze sa nieco s niekym deje.. fakt nieco nevysvetlitelne.. ale uzasne, ze tvoj pribeh mal aj krasny koniec..

lencok1

no moja mamina bola v praci, nasi podnikali...nikdy som nezvykla za nou chodit...v ten den ju zamestnanci velmi rozculili...ja som sa doma ucila na skusku a zrazu som mala taky zvlastny pocit a isla som za nou, pozriet ju, otec bol v ten den na sedeni v BA...po ceste do prace mi bolo vseliako, spievali vtaciky a mne prislo tak smuuutno...ked som tam dosla, bolo to asi v poslednej chvili, moja mama uz ani nevnimala, sedela skrutena na stolicke a ta potvora co mala v ten den smenu nezavolala ani len zachranku...mamine zo stresu popraskali brusne steny, zo spodu sa z nej valila krv, takmer vykrvacala...ked prisla zachranka doktor mi povedal ze to bolo v uplne poslednej chvili...maminka sa zotavovala v nemocnici na JIS este dva tyzdne a potom ju prelozili na obyc. izbu...a co ju vlastne zachranilo? ja neviem intuicia? prepojenost medzi nami? ja som to vazne citila,nikdy predtym sa mi to nestalo...takze ja odvtedy verim ze nieco existuje...a maminka mi vzdy pripomenie ako som jej zachranila zivot...bola to pre mna nezvycajna skusenost

lencok1

no ja som nikdy neverila, ale zazila som nieco, co ma doviedlo k tomu ze je nieco medzi nebom a zemou...a vdaka tomu dnes moja mamina zije