Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uštipnutie hmyzom

lulu22

mňa v stredu poštípala včela na chodidlo a žihadlo mi bolo vybraté..ešte v ten večer som normálne korčulovala, nič ma nebolelo, až v piatok doobeda mi to začalo napúchať a červenať, tak som šla do lekárne a tam mi dali mastičku a tablety-že na alergiu..v sobotu už som to mala odpuchnuté a mám tam "len" veľký červený flak. Ale zase moju mamu niečo poštípalo na horné viečko a chudera vyzerá ako zbitá :/ dala si tie tablety, čo ja, aj si to potiera, lenže výsledok žiadny-stále to má také isté. že mala včealu vo vlasoch, lenže žihadlo nenašla..

janca05

AHOJTE V PIATOK MA NIECO STIPLO DO NOHY A UZ DRUHY DEN MAM NA TOM MIESTE PLUZGIER,NEVIETE MI POVEDAT Z COHO BY TO MOHLO BYT,A CO MA TO MOHLO STIPNUT.DAKUJEM

Ivka 1

V kazdom pripade zajtra chod k lekarovi, mozu to byt borelie.Je potrebne vybrat ATB a po dvoch - troch tyzdnoch dat urobit testy na pritomnost borelii. V dnesnej dobe je toho akosi moc, ked nie klieste tak iny hmyz.

:)

ahoj, chcela som sa opýtať pred týždňom sme boli v Maďarsku a tam som stúpila asi na včelu mala som to trochu opuchnuté ale prešlo to, ale teraz po týždni ma to veľmi svrbí a štípe a je to napuchnuté. Prikladám si na to studený obklad a mastičku po štipnutí hmyzom už je to 3 deň ale ešte sa tieto príznaky opakujú.čo mám robiť?

RNG

Nielen klieste, ale aj iny bodavy hmyz prenasa boreliozu a rozne virusy a dokonca parazity.
Na druhej strane rozne organicke rozpustidla su tiez jedovate a mozu sposobit podobne priznaky.

RLVO

Chcela by som sa poradiť ohľadom uštipnutia komára,stalo sa to v lete asi jún,júl uštipol ma komár a opuchla mi noha,postupovala som tak,že som najprv navštívila pohotovosť,kde mi pichli zodak,normálne som šla domov ale opuch a zčervenanie mi neustupovalo,tak som navštívila obvodnú lekárku,ktorá mi predpísala nejaké antibiotika na dva dni a mastičku.Celkom to pomohlo,ale raz do mesiaca ma svrbí miesto poštípania,ale keby to bolo len to,som malátna bolí ma často hlava akosi strácam zrak,stále unavená a ospalá,bolesti klbov.Pripisujem to poštípaniu ale sú tam aj iné faktory napr.moja práca pracujem vo výparoch z terpentínu a farieb.Neviem či mám navštíviť odborníka tak by som chcela nejakú radu podomácky.Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uštipnutie hmyzom - Fórum - ZDRAVIE.sk