strach,nepaäetam sa!

Príspevok v téme: strach,nepaäetam sa!
mara

minule,v utorok som bola na chate a velmi som sa opila a bojim sa,ze som mala styk s kamosom,lebo si nic nepamätam a on vraj bol pri mne,ked som spala,no vraj ma nikto nemohol zobudit,na druhy den som sa vobec necitila zle ani nic cudne som nezbadala.pohl. styk som nemala este,ale bojim sa,co ak som v tom.kazdy tvrdi,ze je to hlupost,ale... menzes mi skoncil minuly stvrtok a v sobotu som este malka vytok tak sa to da???

kikulka

určite si ešte ,,celá"...to by ťa potom museli poriadne vyutierať,osprchovať a ešte ti dať niečo,aby si necítila taký zvláštny pocit medzi nohami(akoby si tam stále niečo mala),pretože ja som potom 2 dni musela mať poštár medzi stehnami,keď som išla spať,lebo som nohy ani nemohla dať k sebe.....neboj,UTČITE by si o tom vedela,na 100%...nerob si z toho už ťažkú hlavu

kikulka

mara,žiadne obavy,ak reagoval na to,či s tebou niečo ,,robil"tak ako si napísala,tak sa ozaj nemáš čoho báť.Určite by si spoznala,keby s tebou mal niekto styk a tobôž ešte tvoj prvý

mara

no my sa velmi dlho pozname,tak pochybujem,ze by to spravil,vraj ma len budil a tolko modrin mam po sebe,tak neviem,ale smial sa,ked som sa ho pytala,ze sa dozviem po 9 mesiacok,ze sa nemam bat a tal,ale ja neviem preco sa bojim.fakt neviem,je to na mna vela a hoci si mylsim,ze by nic nespravil,no bojim sa

qwertaka

kto ti kazal sa ozierat? napadlo ta spytat sa toho spoluziaka? a ked sme pri tom? myslis zeby bol schopny sexovat s babou co je v bezvedomi?

eviak

no, ja som si pamatala co bolo, hoci s mensimi vypadkami, ale pamatala.. tak podla toho co pises, tak asi nic.. ale ten doktor ta fakt nezozerie.. alebo sa tvar, ze ides k nemu len na prehliadku, ze mas nejake krce a nie si si ista, ci su to crevne tazkosti alebo zenske.. vysetri ta a mas to v suchu, bez hanby.

mara

no tak ale ked ja sa hanbim,fakt.tak som spala,ze ma nikto nedokazal zobudit,tak si myslism,ze nie,ze by nic nerobil a oblecena som bola taka sko predtym,nic ma nebolelo,ani nic podobne,krv nebola nikde