Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto ma komplexy zo svolel postavy?

ssia

viete, ked som bola mala a tucna(fakt a velmi) tak som si myslela ze raz ked budem "normalna" tak mi uz nic nebude vadit na mojej postave. fakt, ze by som nechcela vyzerat ako vtedy, ale teraz uz chapem ze ked schudnem tie moje 4 vysnivane kila aj tak nebudem spokojna. ja som uz raz taka..

jaja15

no ja so svojou postavou spokojna nie som, trosku aj komplexy su, ale schudla som uz, a dost vyrazne, tak je to uz lepsie, a sama viem, ze nic nebude idealne, tak si uz s toho az taku tazku hlavu nerobim, ale jasne ze by som chceal byt chudsia a krajsia :D

igua

ja som mala komplexy (teda nie nejake vazne, ale boli) pokial som si nenasla priatela...teda pokial som sa vedla neho prvykrat nezobudila nenamalovana, strapata, s nafuknitym bruchom a s celulitidou. vobec mu to nevadilo. odvtedy som spokojna aj ked viem ze z estetickeho hladiska nie som ta najkrajsia, pri nm sa tak citim.

ssia

viete, ja si to vecsinou na verejnosti nepriznavam pred ostatnymi a napr. aj kamoske vravim ze co? ved si nemysli ze si tucna, ale ked som doma alebo tak tak na to casto myslim, ze ako vyzeram a tak. ale mozno to patri len k tomu veku, nie?(15)

majkaaa

Ja tiež nie.Nie som ani chudá,ani tučná.A na svete je mnoho krásnych vecí,nejakým tým kilom hore-dolu sa predsa zaťažovať nebudem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto ma komplexy zo svolel postavy? - Fórum - ZDRAVIE.sk