Som tučná?????? ( znova anorexia????.....help)

izina

baby prepacte co jej nadavate ja mam 174 cm a vazim 48kg.. aj ked sa snazim pribrat proste u mna to nejde ked ona vychrlina a podne co som potom jaa??? kym sa citim dobre nemam ani dovod nejak rapidne priberat a ani nic podobne...

denna

sorry za vyraz ale asi ti drbe jak mozes byt tucna ked mas 175 cm a 55kilo ja mam 67 kilo a 174 cm a nemyslim si ze som tucna ale zas ani chuda a moja kamoska ma 64kilo 175 cm a je chuda ska tymusi vypadar jak chodiacia smrt fakt prepac ale isto nejsi tucna:)

mirabelka

nie si sama :( aj ja mam pocit, ze kazdy na mna pozera aka som tucna :( vidim tie pohlady, hlavne bab, fuj, pozeraju na na ako na tucne prasa, gulu, ktora sa gula po chodniku. tucna svina, ktora sa vobec opovazi vyjst na ulicu medzi ludi :(
najradsej by som bola, keby ma nikto nevidel :(

polly

som tučná práve som išla po ulici a decka sa rozprávali ze čo to tam smrdi a začali na mna vrieskat že to smrdem ja už sa normalne hambim ist na ulicu poradte mi prosím

pusate

jully,vôbec,skôr si chudá a bud rada,že si od prírody štíhla a hlavne nevymýšlaj s chudnutím,lebo si zničíš aj postavu aj zdravie ako ja.

lubina123

snazim sa sportovat len uz po niekolkych dnoch sportovania nevladzem..takze musim mat par dni pauzu a ani to mi nepomaha

sisina

Tak zacni sportovat, budes mat vyplneny cas, nebudes sa stale zaoberat svojim vzhladom. Urobis nieco pre svoje zdravie i postavu.

lubina123

sisina:no myslela som,ze som z toho von bola som uz v pohode,ale niejako opat zacinam mat depky a pod...a co sa tyka sladkeho to nehrozi