panna a vibrator

Iperitas

Zavisi od hrubky vibratora, panenska blana je niekedy uz len takym zuzenim za vstupom do vaginy, to sa moze roztrhnut a krvacat pri prvom pohlavnom styku, ak by si zacala s mensim vibratorom, tak by si si to nemusela pretrhnut, no nakoniec mozno by to bolo takto lepsie ako by ti to mal prethnut neaky neohrabany amater.
A zas co sa tyka statusu panny tak suhlasim s nazorom Monitaaa, ono ide o to kto bude tvoj prvy, nie co. A mozno ako panna potom niekoho prekvapis trochu sice inymi ale predsa dost dobrymi skusenostami. :-D

Ramona

Ahoj ja som tiez este panna a vibrator chcem aj ja skusit ale nie preto ze nechcem byt panna ale preto aby som si roztiahla vnik do posvy mam ho neskutocne uzky a bojim sa ze sa pri prvom milovani strapnim ze to bude tak bolet

ihla

skus to radsej s chlapcom ;) predstav si ako trapne by to vyzeralo.. kebyze napr. svojmu buducemu priatelovi povjes ze si prisla o panenstvo s vibratorom :-D
..ale rob jak myslis
nevjem preco ti tu blanu treba surne pretrhnut vibratorom :D
mozno ze sa hanbis za to ze si panna ?

Monitaaa

samozrejme že možes, teda ak panenstvo myslis panensku blanu. ale tu vela dievčat už nema aj ked sex este nikdy nemalo. ja si ale myslim že panenstvo sa nezaklada na tom či niekto ma alebo nema poskodenu blanu. skor je to o psychike a v tom milovanie vibrator nenahradi