Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim o pomoc

lioon

Ja myslím že to je v pohode.Ja som tiež po užití tejto tabletky dostala menzes aj keď som ešte nemala mať..Aj doktor ma varoval že mi to vyvolá menštruáciu.

jarka36

Je to tabletka "rano po" a uzivaju sa dve.Druha po 12 hodinach.
Po tej druhej, ked som ju uzila tak som dostala menstruaciu o 4 dni.

kessy

tak to by si sa mala poradit so svojim gyn.....a to si dostala po 4 dnoch ako si uzila prvu tabletku?alebo to uz uzivas dlhsie a teraz si to len tak dostala?ak je to ten druhy pripad tak by to malo byt celkom v pohode,lebo na zaciatku uzivania byvaju taketo vykyvy pomerne caste....ak plati prvy pripad,tak by si mala vediet ze este prvy tyzden sa netreba spoliehat len na ucinok hak-ak si mala samozrejme styk...ak nie,tak je to len privykanie si tela na hak....dufam,ze si ma pochopila,ale keby si mala aj tak pochybnosti,radsej si zavolaj k doktorke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk