TAMPONY na prvy krat

osmicka

zuzanulik myslim ze si si ho nezaviedla dostatocne hlboko, lebo ak mas tampon zavedeny spravne necitis ho vobec ja tampony pouzivam uz skoro rok a zo zaciatku sa mi tiez stavalo ze som ho citila najma pri sedeni tak som ho potom zavadzala este hlbsie a bolo po probleme nemaj obavy on sa ti v tele nema kde stratil a myslim ze snurka je dostatocne dlha na to aby si ho potom mohla vybrat tak sa drz papa

zuzanulik

ahojte no ja som tampony skusala .. dala som ho tam a islo to v pohode len pri chodeni alebo zohnuti aj pri normalom stati ma to tam velmi bolelo ..prosim viete mi poradit co som asi urobila zle?dakujem

veronika

noo..my ideme na dovolenku,uz som skusila tampony a su ozaj v pohode ale jedine z coho mam strach je to,ze ci by som s nim vo vode nemola premoknut...pls poradte,kujem krasne:-)

mimi69

Ja som si dala dnes prvy krat a slo to hladko za par sekund bol tam kde mal byt:)trosku ho ale citit ked sedim ale inak v poho") skuste

mirka 23

Baby nebojte sa. Ja som si už pri prvej menštruácii (13)dala tampón a od vtedy používam len tampóny. Je to oveľa pohodlnejšie. Fakt odporúčam.