TAMPONY na prvy krat

aminka3

ja som si vcera prvykrat dala tampon. O.B.pro comfort MINI a islo to bez problemov.Tiez som mala pochybnosti ci to pojde a bola som prekvapena.Keby som vedela,ze je to take lahke tak pouzivam aj skor.Teraz v lete su tampony praktickejsie,ale to viete asi samy.Tak vela stastia a odvahy :D

simonka23

moja kamoska to raz vyskusala a ona v pohodke prisla taka vytesena ze jaaj to zastuplis heh mas pokooj a take ta ze oa v poho dala to tam tak sa zdalo...normalne taka HAPPY bola ze naj pri sporte a take...no ja nwm... :D ajtak mam pochybnosti

simonka23

ja drzim palce alebo radsej nie tie budes potrebovat :D skus si tam dat aj tie normal ale pochybujem ze ich tam das ale hlavne neskusaj nasucho ja skusim mini ale najprv tie s aplikatorom mam secko nakupene len to vyskusat hadam sa to podari :(:(

mimi69

simonka23
No uz mi povedala ze mam skusit no nenasla som doma take male.Mali sme take niekedy ale dnes som nasla len tie normal bez aplikatora.O tyzden ideme na tyzden do Senca stanovat do kempu a akurat mi to vychadza tak hadam skusim..

simonka23

ahaa mimi no chapem ja som to povedala mame ze na dovolenke ich chcem pouzivat ona ich este nikdy neskusila a tak sa s nou otom nemozem poradit ale tak ona to zobrala v poho ked ich chces vyskusat tak sa s nou porad ona to pochopi