Výtoky

Príspevok v téme: Výtoky
DepQa

Už pár mesiacov mám biele výtoky, ako mlieko, ale take hustejšie, kyslasté akoby. čo to môže byť? mám 21, žiadneho gynekológa. nikdy som ho nepotrebovala. toto zvykol byť u mňa jediný problém. raz soms tým bola, mám mastičku ak to štípe, na zmiernenie štípania a svrbenia. ale inak to problem nerieši. sexuálnym životom žijem, ale žiadny sex, pohlavný nejak, som lesba, mám holku, a čímsi sa nakaziť prstami nejde, som panna ešte stále.

xango

Dobry den,
dnes som na tejto stranke 1.krat,ale podobne problemy mam uz dlho. Moje problemy sa zacali asi pred 5.rokmi. Od vtedy mam staly pravidelny vytok.Niekedy je sladsi ale niekedy je dost husty a intenzivnya popri tom ma niekedy ale len obcas pobolieva v podbrusku. Pobrala som uz asi vsetky tableky aj masticky co existuju a nic. ide o husty biely vytok. som z toho nestastna. moja doktorka mi povedala asi pred rokoma a pol ze mi zbytocne bude davat antibiotika ze dovod je ten ze vsetky zeny maju vytok,ALE ZE NIEKTORE HO MAJU MENEJ A NIEKTORE VIAC AKO JA. a poradila mii TAMTUM ROSA - VYPLACHY. takze teraz si pravidelne robim vyplachy,je to fajn,ale uz ma to nebyvi. a niesom "slobodna",pretoze sa nemozem milovat so svojim dlhorocnym partnero kedy ja kcem,ale kedy som cista...pretoze sa citim spinava ked si neurobim ten vyplach. PROSIM PORADTE MI. neviem ci je to najstastnejsie riesenie. Aj z toho dovodu ze uz som pocula vela negativneho na vyplachy pochvy. A trapi ma aj otazka tehotenstva. teraz mam 26 rokov, nabuduci rok je svadba a chceli by sme hned zacat pracovat na babatku,tak dufam ze to nebude problem. uz som totiz citala o tom, ze caste infekcie a vytok sposobuju neplodnost.
PROSIM AK MOZETE TAK MI PORADTE.
DAKUJEM.