moze to sposobit problem pri bozkavani??? poradte prosim

caliber

Ked to bolo ironicky tak naco cakas seriozne odpovede?sama sebe protirecis...a radsej sa venuj jemu nez jeho ustam.Neviem ako by si sa citila keby tu napisal on ze "Bojim sa ze pri sexe bude problem s jej prsiami.Su totiz male a nebudem sa mat coho chytat".Ked ho budes lubit tak ti moze byt jedno ci ma namiesto ust banu

creassy

to predsa vobec nevadi, prave naopak. plnsie pery su lepsie ako tenke. a aj tak na tom vobec nezalezi. coho sa bojis?

miren

dakujem za seriozne odpovede! no a niekto, ja viem, ze ked sa maju dvaja radi tak na nicom nezalezi... ale ono vskutocnosti na tom zalezi... :-(

eunomia

Neboj sa, nemyslim si, že môže mať až take veľké ústa, že by to mohol byť problém. Proste sa na to nesústreď a nechaj veci plynúť prirodzene. Uvidíš, že to bude super.

miren

aha! tak dik caliber! vidno, ze ty taky problem nemas!!! fakt dakujem za pomoc!!! (to bolo myslene ironicky-vysvetlenie a pre menej chapavych ako si ty napriklad)

miren

a este som zabudla povedat, ze nie som nijaka pubertacka, ktora sa este nikdy nebozkavala! mam 20 rokov a ten chlap je moj potencionalny novy priatel...preto sa pytam a prosim o rady a nazory..