Prva menstruacia

egoista

Na moju prvú menštruáciu nikdy nezabudnem bolo to hneď po Vianociach darček rovno od Boha :D mala som 11násť :)

Majuss

Ahojte! viem, že to sem asi nepatrí ale ... mám asi vaginálnu mykotu... mám 15. čo mám robiť? ( nechcem to ani nikomu povesať)

heelp meee

ahojte prosím vás chcela by som sa spýtať že či mi masturbacia nemože tam dole nejako ublížiť .. a či to neoddaluje prvu menštruaciu .. lebo mám 14 rokov 53 kíl a aj prsia už mám a aj tam dole ochlpenie ale pod pazuchami ešte nie a výtok už asi 2 a pol roka .. a menzes som ešte nedostala

maja 1999

Ahojte.Mam 13 rokou 40 kil,prsia mam ale velmi male,aj tam dole mam ochlpenie aj pod pazuchom ale nie velmi.Skoro vsetky moje spoluziacky uz dostali menzes a ja este nie.Poniekedy ma boli aj hlava aj bruch.Chcela by som aj ja uz dostat a bojim sa ze ju ani nedostanem.Prosim vas pomozte mi.Velmi sa bojim.

help meee

ahojte prosím vás chcela by som sa spýtať že či mi masturbacia nemože tam dole nejako ublížiť .. a či to neoddaluje prvu menštruaciu .. lebo mám 14 rokov 53 kíl a aj prsia už mám a aj tam dole ochlpenie ale pod pazuchami ešte nie a výtok už asi 2 a pol roka .. a menzes som ešte nedostala