Prva menstruacia

miss x

ahojte damy. chcela by som vas poziadat o pomoc. mam 12 a mam taky noely niekedy taky dozlta vytok, trochu zapacha a ked zaschne je tmavsi. tak asi kazdy druhy den ma boli podbrusko a predcasom som schudla 3 kila ale zase som prribrala. prosim poradte mi, moze to uz prist?

muška ... :P

ahojte.... mam 12 rokov ... v marci 13 este som nedostala prvu menstruaciu .. chcela by som sa spitat kedy ju mozem dostat us asi rok mavam vytok ... neparvidelne... prosim pomoc

Kika.Galova5

Ahojte baby.
Mám 12 a este som menstruaciu nedostala.
Dost casto mam krce v brusku.
Poradte, mozu to byt naznaky menstruacie???

Pepsik98

SESILL. Tak este mas cas, ked mas 14 rokov, ja som kramy dostala ked som mala 13. Ale to je uplne ine! Vsetko to ovplyvnuje organizmus. Ale ak bduesm mat uz 16 rokov a nedostanes kramy tgak by si mala vyhladat lekara. Napriklad dievcata ktore niesu velmi chuda (take normalne) dostanu kramy skorej ako ties chuducke. Mne pred prvymi kramamy zacalo velmi chutit jedlo a pribrala som cca 2 kila. Ale vobec to nemusi byt vahou. Tak hraju velmi velku sucast hormony. Neboj sa ja som bola tiez netrpezliva, ked som este kramy nemala a vela mojich spoluziacok to uz malo. Ale to pride. A bude to pekna zmena :)

Pepsik98

Ahojte. Chcem sa vas spytat ake pouzivate vlozky? Lebo vecsina mojich spoluziacok pouziva Always. Skusala som ich, ale mne sa nezdaju take dobre. Ta umela stietka mi nerobi dobre. A necitim sa pohodlne. Ja pouzivam NATURELLA ULTRA NORMAL. Su velmi tenke, ale nepretecu. Maju prijemnu vonu. A niesu ani velmi drahe, stoka okolo 1,50e. Ale rada by som vyskusala aj ine vlozky, tak mi prosim napiste ake pouzivate vy, ale hlavne ci sa vam iacej pacia ALWAYS alebo NATURELLA :) dakujekm velmi pekne :))

Majuss

Ahojte! Mám 14 rokov a ešte nemám menštruáciu. No občas mám ASI výtok. je to také biele a lepkavé. je to výtok?

Lil11

Ahojte, ak si chcete viest svoje dni v menstruacnom kalendari v elektronickej forme, tak mozem odporucit jednoduchu aplikaciu na FB - Kalendar pre zeny: apps.facebook.com Je to aplikacia pre web kalendar.zemiak.eu a okrem menstruacneho kalendara obsahuje aj kalendar hmotnosti (ak napr chcete chudnut, tak pekne uvidite aku vahu ste mali v ten ktory den). Do menstruacneho kalendara si len zaznacite vase posledne menstruacie a zvyraznia sa vam tam datumy, kedy by ste to mali opat dostat. Nasledne ked to dostanete, opat si to zapisete a zobrazi sa vam opat dalsi termin.. Okrem toho vam tam zelenou farbou ukaze, kedy priblizne mate plodne dni :-)

Lenkaaaa

Semi.Dida..tiež som sa tak veeeľmi potievala a a na 100% mi pomhol Driclor..predava sa v lekarni..dala som si ho a hned som si dala tricko,na ktrom sa najviac potim a ako som si dala driclor,nemala som ani bodku:)..velmi mi pomooohol..ak si ho kupis,nezabudni si precitat ako poouzit..napr.nemoze sa na too dan antiperspirabnt ani nič len vonavka...vecer asi hodinku p kupani dat a ono v noci to zasne ucinkovat a trva cely dalsi den:)

katka1020

Ahojte baby ja som to uš mala je to v pohode, a vyem vam odpovedat
na každu otazku ak sa chcete niečo spitat napište my na nic na pokeci katka1020@azet.sk aj rpčku poradím aj ked tam nebudem možete my napisat ja vam potom odpišem