Prva menstruacia

nicool

boze baby ja mam 14 a to je hroznee....ja este nemam krami a vsetko je jak ma byt..tym myslim ze uz kozy mam a aj dlsie jak 3 roky,ochpatenie a samozrejme aj vytok aa uz konecne chcem ved to je hrozne ja budem asi posledna v triede a medzi kamoskami :(...aj ked uz to pomaly cakaam ale vem ze u chudsich dievcatachc to pride neskor noo ja uz som pribrala a uz vazim 45 a ajtak sa mi to zda byt este maloo noo a sa chcem spytat....mozem to dostat ked mam 45 a priemernu postavu?

Trubka:)

Ahojte baby :) Mám 15 a menštruáciu od 12stich. Mávam ju zväčša pekne na čas (28 dní) pijem každý den šálku alchemilkového čaju aby mi prišla načas a naozaj to pomáha :) Čo ma však trápi, je to, či je normálne že zvyčajne týžden pred očakávanou menštruáciou sa u mna vždy objaví hustý biely výtok. Občas je ho dosť. Je to nepríjemné no nesvrbí a ani nezapácha. Je to normálne?:(

Nikool

dobry den volam sa nikola mam 13 rokov. mam take problemy zacal ma svrbiet pošva potom postupne zacervenanie a vytok pouzivala som anion vlozy ale tie nepomahali teda len trochu pretoze som to zacala neskoro pouzivat inak su velmi dobre.je to velmi neprijemne ked to zacne svrbiet pravidelne kazdy den som sa sprchovala všetko čistota.. a este jeden.. prvu mestruaciu som dostala ked osm mala 12 rokov a teraz ma uz 13 najskor som to mala skakavo potom sa to urovnalo a teraz znova mi meska menzes uz 5 dni.. prosim o radu dakujem.. co najskor.

Dominika411

Ahojte baby,
V Novembri 2010 som mala 14.
Ja som mala vo Februári 2010 špinenie potom nič a to isté sa zopakovalo aj v Auguste.
Teraz v Decembri som dostala zase menzes . Mala som normálne krv. Bolo to dosť slabé ale po týždni to neprestávalo a druhý týžden som mala strašne silné. Celý menzes mi trval presne 14 dní t.j 2 týždne.
čítala som , že je to zo začiatku normálne. Stalo sa to aj vám ?

Majuss

Ahoj..... Ja som mala v juni 13 a este stale nemam menzes aj ked moje spoluziacky maju uz vsetky.... je to normalne? ::(