Ocko ma lubi inak..........

Príspevok v téme: Ocko ma lubi inak..........
jana - zla

Neviem o tom pisat normalne... :-(
Ale proste... Ocko mi vyjadroval \"lasku\" inak asi ako by sa malo. Ja neviem. Teda moj mozog vie, ze ano, ale moje ja ani velmi nie. Trvalo to skoro cely zivot, teraz uz asi 3 roky nie, ale stale mi je zo seba a zo zivota zle. Neznasam sa, mam to stale v hlave. Aj ked sa tvarim ze nie, stale sa to vracia. Ja neviem co mam robit. Nemam rodinu, nemam zivot, nemam seba... Niekedy mam pocit, ze to nezvladnem. :-( Som velmi hlupa a nesikovna, ze mi to nejde normalne zit, fungovat?? Prosim pomoc:-(

janekMY33

ale on ta asik miloval ako dceru a ze teraz nie vsak uz dospievas tak vie ze v tomto obdoby to maju dievcata tazke

Teraz

Ake hovadiny robievas? Vymyslas si pribehy na forach? Ludia vycitia, ked si z nich niekto striela. Sa nemas comu divit. Ta tvoja manipulacia ako potrebujes aby ini na teba reagovali a zastavali sa ta je nechutna. Viac uz k tomu nemam co dodat. Celkom zbytocne. Je to tvoj problem, tvoja vec.

Jana,Kamelii

Kamelie, asi si to uz neprecitas... Ale az dnes som nasla "tvoj preklad" volakedajsich mojich debilnych slov... Uz mam kusa nadhlad, aj ked dalej robievam hovadiny, ale to neva... Ale to co si napisala... Tak navtedy si sa trafila uplne presne, az neverim. no to je jedno, dakujem, ze si sa ma tu zastavala, aj ked si kvoli tomu marnila cas a nervy a vsetko. Ale dakujem.

miska31

Ako zaujimava tema ale myslim že zakladatelka hovorila pravdu a tu pravdu napisala v takych hadankach a kamelie to len preložila aby to všetci pochopili.

kamelie

Neberiem ti ho. Iba mi je jasne, ze sa v tom nevyznas a nevies ani ty sama ako funguje ludske telo.
.
Mimochodom je smutne, ze ta netrapi ci niekomu ublizujes alebo nie.

rebekka

aj tak je to nechutne a je mi uplne jedno ci tym niekomu ublizujem alebo nie,je to moj nazor a ten mi vziat nemozes,to je vsetko,zbohom