Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ocko ma lubi inak..........

Príspevok v téme: Ocko ma lubi inak..........
jana - zla

Neviem o tom pisat normalne... :-(
Ale proste... Ocko mi vyjadroval \"lasku\" inak asi ako by sa malo. Ja neviem. Teda moj mozog vie, ze ano, ale moje ja ani velmi nie. Trvalo to skoro cely zivot, teraz uz asi 3 roky nie, ale stale mi je zo seba a zo zivota zle. Neznasam sa, mam to stale v hlave. Aj ked sa tvarim ze nie, stale sa to vracia. Ja neviem co mam robit. Nemam rodinu, nemam zivot, nemam seba... Niekedy mam pocit, ze to nezvladnem. :-( Som velmi hlupa a nesikovna, ze mi to nejde normalne zit, fungovat?? Prosim pomoc:-(

kamelie

Rebekka, ona napisala ze jej telo nato reagovalo inak, pre nu nepochopitelne. A mas pravdu je to zvratene, jej otec je zvrateny a nie ona. Otvor si hocijaku webopvu stranku s touto tematikou, alebo si prelistuj nejaku literaturu a vsade najdes, ze orgazmus aj pri znasilneni je bezny. A ked si nastudujes potrebny material, potom sa sem vrat a mozes sa vyjadrovat dalej. Dievcata alebo vsetci, vy si asi neuvedomujete, ako mozete takymto ludom podobnymi recami ublizovat. A to mi je luto.

rebekka

podla mna je to nechutne zvratene je mi z teba zle famia,ked ti to robilo dobre tak sa teraz nestazuj a kamelie,nehraj sa na mudru,sama napisala,ze sa jej to pacilo,tak naco ju lutujes?

kamelie

Rebekka to bola dost nespravna a mylna reakcia.
.
Famia, to ako reagovalo tvoje telo, je mozno beznejsi jav, s akym by si sama pocitala. Nie je to urcite tvoja chyba. Jedna sa o obycajny fyziologicky jav. Nase telo reaguje na urcite podnety a tvoj otec (ak zmyslam spravne) ich jednoducho vysielal tvojmu telu. Zeny, ktore pocas znasilnovania prezivaju orgazmus, to maju potom vacsinou este tazsie. Myslim v zmysle vysporiadania sa s tym a podobne.
.
Kazdopadne je fajn, ze mas manzela a ze si sa aspon ako tak dokazala zaradit nazad do zivota.

famia

Nemala by som to povedať, ale som rada, že nie som sama. Mňa si dával na olovrant každý deň. Vždy, keď zamkol dvere som vedela čo bude pokračovať. Najhoršie na tom všetkom bolo to, ako ma vždy zrádzalo vlastné telo: keď to začalo bolo mi to nepríjemné, ale po chvílke už nie. Nikdy som tomu nedokázala dostatočne zabrániť,akoby ma práve v tej chvíli telo prestalo poslúchať. Prežívala som pritom neuveriteľnú rozkoš, takú na akú som z terajším manželom nikdy nebola schopná. No len čo skončil cítila som sa hrozne trápne. To najhoršie na tom nebolo ani to poníženie, ale to ako na to reagovalo moje telo. Akoby ho riadila úplne iná hlava..

kamelie

Ahoj, neviem ako ta mam oslovovat:
Vyjadrovanie je urcite odlisne od cloveka, ktory dany problem nema. Ale ak by som to porovnala s ludmi, ktori boli dlhodobo zneuzivani a hlavne od utleho veku, tak vyjadrovanie je presne take ake by som ocakavala.
Spominas, ze ty by si ihned prijala pomoc, ze aspon vyrozpravat sa by ti pomohlo. = Kazdy clovek je iny, kazdy reaguje inak a velmi vela ludi, velmi vela, ktori si prejdu velmi nebezpecnou situaciou, hlavne takou, kde ich ohrozuje druhi clovek, nechcu o danom probleme hovorit a niektori o tom ani nikdy nehovoria. Nedokazu to vyslovit nahlas, radsej to ulozia hlboko do seba a neraz sa aj tvaria ze sa nic neudialo. Dokonca vynimkou ani nie su pripady, ked dotycny clovek zabudne, ze sa nieco take mu prihodilo. Jednoducho vedie svoj zivot tak ako pred tym a ani netusi, ze bol znasilneny, prepadnuty, uvazneny a pod. A takto moze zit neraz aj velmi dlhy cas a odrazu dostane jeho podvedomie, nevedomie podnet a vsetko vyplava na povrch. ATD.
Mozno pisem nesuvislo, len sa ti snazim poukazat na par prikladoch, ze zato, ze ty si reagovala na znasilnovanie inak ako tato prispievatelka, este to nemusi znacit to, ze si druhy clovek vymysla.
Kami

to kamelia

nemusis mi to vysvetlovat..mne,ozaj nie..ale povedz ty,nepripada ti vyjadrovanie prispievatelky zvlastne? podla mna sa naschal vyjadruje tak,aby si ludia domyslali...snazilo sa jej tu aj niekolko ludi pomoct,ale ani to s nou nepohlo..kebby naozaj chcela pomoc,tak ju prijme,ved na to to tu pisala..ale ona nie..vzdy len dookola tie iste blbosti vravela..ja by som dala vsetko mozne za to aby som v takej chvili mala niekoho kto by ma podporil..hoci aj keby som sa mu mohla "len" vyrozpravat...znamenalo by to pre mna velmi vela

kamelie

Prispievatel 20,43:
Na tom preklade nebolo nic pekne. A to som zo skusenosti tak prekladala, lebo s par ludmi podobneho razu som sa uz stretla a vo svojej podstate je to vzdy o tom istom. Aj ked nie kazdy ma rovnaky priebeh, ale podstata a vnutro cloveka a vnimanie je rovnake.
Spytam sa ta inak. Akoby si sa citila ty, keby si sa niekomu zdoverila a on by na teba zautocil, ze klames? Sama podla seba musis vediet, ze je to privelmi citlive, bolave a vsakovake ine. Preco teda radsej neverit alebo aspon, ked uz sa rozhodnem nedoverovat tomu, co sa mi s niecim takym zdoveri, tak to nedam najavo. Lebo co ak sa pletiem a dotycny, to len nevie podat pre mna dostatocne vhodnou formou?
V pravom slova zmysle, cudujem sa, ze nieco taketo musim vysvetlovat prave tebe.
.
A mas pravdu, ze zabudnut sa neda. Pokial sa vsak uz vies pozerat dopredu,potom si na tom velmi dobre a gratulujem ti. Som tomu rada.

to kamelia

prelozila si to velmi pekne..ale nemozem si pomoct..myslim si,ze klame..ked to clovek nezazil na vlastnej kozi,tak nevie ake to je..ale ja som to zazila a myslim,ze zakladatelka klame..prepac ak som ta niecim urazila kamelia..nechcela som utocit,ale ked sa jedna o taketo veci,som dost agresivna..a vysporiadat sa s tym nikdy v zivote neda,ale zivot ide dalej a snazim sa nemysliet nat o bolo..skor na to co bude

kamelie

Prispievatel 19,02: To ma mrzi, ze si niecim takym presla a dufam, ze sa s tym vies aspon ako tak vysporiadat.
.
Skusim prelozit ten prispevok tak, ako ho vnimam ja, dobre?
.
(V clanku je privela bodiek, pisatelka nevie este o danom probleme hovorit otvorene a ocakava, ze si ludia vela veci domyslia, hovori v naznakoch.)Neviem o tom pisat normalne...:-( (tato veta potvrdzuje teoriu o bodkach. Ale to ze to pise, znaci, ze chce zo seba dostat coto von, upozornit na seba, nato ze potrebuje pomoc? Smajlikom sa snazi vyjadrit svoje pocvity, ktore pravdepodobne v skutocnom svete nedava velmi napovrch)
Ale proste... Ocko mi vyjadroval \"lasku\" inak asi ako by sa malo. (inymi slovami, znasilnoval ma, zmocnoval sa mojho tela a mojho vnutra, ale neviem to takto napisat, tak to pisem ako male dieta, respektive tak, ako ju to otec naucil ked bola mala?)Ja neviem. Teda moj mozog vie, ze ano, ale moje ja ani velmi nie. (odmieta si pripustat co sa dialo a ako sa teraz citi, lebo by to nemusela zvladnut. Je to obycajny obranny mechanizmus) Trvalo to skoro cely zivot, teraz uz asi 3 roky nie, ale stale mi je zo seba a zo zivota zle. (sebaobvinovanie, ona je to zlo a on je ten dobry. Vid vyjadrenia ocko a pod.) Neznasam sa, mam to stale v hlave. Aj ked sa tvarim ze nie, stale sa to vracia.(myslim na to viac akoby som chcela, pri vsakovakom naznaku vidim to, co sa dialo, vsetko mozne mi ho to pripomina. Povie sa uhorka, vidim penis, povie sa kupalisko, vidim nahe tela, etc) Ja neviem co mam robit. Nemam rodinu, nemam zivot, nemam seba... (v preklade, znicil mi cely moj svet, znicil moje istoty, ktorej zakladom je rodina, nikdy naozaj nezila a z jej vnutra neostalo nic, je rozkuskovana, roztriestena) Niekedy mam pocit, ze to nezvladnem. (myslievam na samovrazdu) :-( Som velmi hlupa a nesikovna, ze mi to nejde normalne zit, fungovat?? (prosim povedzte, ze takato reakcia na predchadzajuci zivot je normalna a nemyslite si to, co ma ucil cely zivot moj otec) Prosim pomoc:-(
.
Mozno sa pletiem a mozno nie, ale aspon v malych kuskoch som sa snazila napisat tyo, co som za prostymi slovami pisatelky videla ja. Mozno ma zatratite a mozno vam to pomoze. Trebars v buducnosti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ocko ma lubi inak.......... - Fórum - ZDRAVIE.sk