spanok je choroba???

Príspevok v téme: spanok je choroba???
sunnygirl333

moj priatel stale spi...mozno to znie neuveritelne, ale vstava o dvanastej na obed..naje sa, lahne pred telku a spi...takto to robi zhruba v dvojhodinovych intervaloch...potom sa konecne prebudi okolo siestej..a to vydrzi byt hore zhruba do desiatej....a potom celu noc zase ten isty kolotoc...kazde dve hodiny sa preberie na to, aby sa najedol...takto som si spolocny zivot nepredstavovala...jemu to tak vyhovuje a je stastny...a nikde nepracuje..ma peniaze z odpredaja nehnutelnosti, tak zije z toho...ale jeho lenivost nema obdobu...je to mlady chlap..ma len 26 rokov...ale on je takto stastny...von nechodi, lebo ze je moc teplo..ked aj vyde von, tak na hodinku, aj to len nakupit a domov...co vy na to??

rada

myslim si ze sa nemusis obavat. V horucavach sa cloveku nikam nechce,je radsej v chladku a pospi si. Lenosenie je taky relax. Je vela takych, co im to tak vyhovuje. Skus nejaky program, prirodne kino alebo kino normal... ist hrat biliard, nieco co ho pobavi. Ma nudny zivot, lebo nema ziadny program, nic ho nebavi...