Nezasluzim si zit

Príspevok v téme: Nezasluzim si zit
majussska

naco? kazdemu robim len zle, mne sa stalo zle, tak som to zacala prenasat na inych, lebo tento skur...svet je nespravodlivy. Som velmi nestastna a uz to trva prilis dlho, nicim tich ktorich najviac milujem a doslovne som stratila samu seba:(...bez duse, len telo mam, ktore aj tak neznasam...bozuzial moje myslienky na smrt na stale stupnuju, mavam hrozne sny, v noci ma trha...neviem uz z toho vykluckovat, neviem zit spocitom ze som ublizila svojim najmilovanejsim, aj ked iba slovne, ale to je niekedy omnoho horsie, chovam sa hrozne, zato ze som nestastna a vsetko co sa mi stalo sa mi zda byt niekedy nefer:(...som zla

majussska

a ako si sa poucil? co ta prinutilo? ja som bola kedysi fajn, kopec priatelov, spokojna, laskava, nemala som problem sama so sebou, ale zivotne okolnosti ma velmi zmenili, ja som im to dovolila:(...nevedela som to zniest, ze prave ja...pritom si uvedomuje ze je xy horsich veci

roflak

Cauko, viem asi ako sa citis... je to hrozne :-(... ale ja som sa zo zivota poucil a teraz som stastny... netreba sa vzdavat.... niekedy som mal pocit, ze ajked sa zabijem tak nikomu nebudem chybat a tak... ale to uz je vsetko prec :-D nastastie

coce?

Ked vies ze sa neponaucis, tak to tak aj bude. Skus sa zamysliet a poucit sa, bude to len v tvoj prospech, to mi ver.

igua

a mojej kamratke zomrela mama na zachode v praci behom 10minut. a to bola cely zivot zdrava, nepila, nefajcila nebola tucna...a to je horsie ako ked ti zomrie ujo. tak nestracaj cas!

igua

no...toto by ta mohlo nastartovat k tomu, aby si sa zmenila...takto moze zomriet kazdy. mojmu drahemu tak zomrel ujo o den skor ako tebe, tiez okolo pol noci. a to som ho este den predtym stretla, ked isiel z prace.

majussska

vcera som pisala ze neviem ist ani za rodinou do obyvacky, pred polnocou mi zomrel ujo, ktory tu vcera bol...som velmi smutna a zivot je tiez taky smutny:(

voda11

Tak to hneď začni meniť na dobro, to všetko zlé a ubližovanie čo si pri založení témy napísala. Je to jednoduché, lebo to záleží len a len na tvojom chovaní, na tvojom postoji k okoliu a k životu.