Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: pocit na odpadnutie
lenoč

Ahojte mám 22 rokov, a už vyše roka ma trápia pocity na odpadnutie. Vraj mám sínusovú tachykardiu ( to znamená, že mi srdce bije nadpriemerne rýchlo, optimum je 80 a mne bilo pri liekoch, ktoré som brala- ekilog okolo 150 za minútu)ale srdiečko mám v poriadku, bola som aj na echokardiologii. Srdce sa mi už upravilo, aj ked nie tak ako by malo, ale doktor povedal, že tie pocity na odpadnutie, z toho byť nemôžu. Neviete mi poradiť, čo mám robiť? nejaké lieky, ktoré to utlmia, alebo nejaké vitamíny, cvičenia. Už ma to trápi vyše roka. alebo môže to byť aj zo psychiky? Pred rokom mi umrel ocino, a zle som to znášala. kvôli tomu som mala aj tie problémy. Dakujem za radu

cibulka

no trpnu mi nohy a strasne az tak ze mam pocit ze sa neudrzim na nohach aj ked sedim sa mi toci hlava..a hlavne dneska je to velmi zle...nejaky dobri recept??,

cibulka

Ano mam problemy s chrbticou chodila som aj na rehabilitacie..ale aj ked ma chrbtica neboli tak mam stale pocit na odpadnutie..

petuskaxfun

aj mna trapi tento problem uz 2roky,bola som na vsetkych moznych vysetreniach a nic.cez zimu som mala relativne pokoj ale teraz uz asi take 3mesiace je to tu zas.udajne je to sposobene chrbticou.Vas neboli krcna chrbtica

cibulka

AHoj moja vsetko je to zevraj psychika..aj mne to lekar povedal..stale mi bije srdce az tka ze to citim a mam pocit na odpadnutie stale.neviem ti poradit lebo ani mne nikto nic neporadil..a hlavne mam probelm aj so spankom mam pocit ze v spanku odpadnem alebo mi prestne byt srdce a tak hrozne zle zaspavam..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk