ako vysadit antidepresiva?

damaxy

katika ,vieš ste nahnevané na psychiatrov lebo tvojmu bratovi ich postupy uškodili mnohým ale pomohli.Máte dobrú rodinu,ked sa vám podarilo dostat ho z toho a moj názor k lekárom,nie každý je odborník a nie každý to berie ako poslanie.

damaxy

na predpísanie antidepresív musí byt dôvod,aj na ich vysadenie byva dôvod.Ten lepší je ,že pacient je na tom lepšie,a to obvykle sa dávky znižujú.Prípadne niektoré antidepresíva nemajú potrebný účinok, alebo sa u pacienta prejavia niektoré nežiadúce účinky lieku.V takom prípade sa treba spokit a poradit s lekárom.Ak mám pochybnosti o svojom lekárovi nič mi nebráni vyhladat iného odborníka zaoberajúceho sa podobnou problematikou.

123456

antidepresiva musis vysadzovat podla rad tvojho lekara... inac by si si mohol uskodit, ked s tym seknes sam... poznam na zaklade skusenosti s bratom, ktory ich bral....

katika88

Tomas uz uplynulo 5 rokov a bracha je uplne v pohode totiz on mal tetaniu no a bral vselijake svinstva aj nejake antidepresiva z depiek sme ho dostali nakoniec my a nie lieky lebo z nich doslova salel ale nech si robi kazdy co chce ja len upozornujem!

tomas81

katika88-neviem no,ked nebral ti lieky,tak mu bolo zle,bol za psychiatrickou,ta mu predpisala lieky?? bral ich a bolo mu este horsie.Tak ich vysadil a je mu dobre?? tak to teda neviem,ako je to mozne.nechcem ta strasit,ale kludne sa to moze vratit,lebo nemusi byt uplne dolieceny.ale mozno ze nie

katika88

Tomas moj bracha trpel velkymi depkami ale ked zacal brat tie lieky tak to bolo este horsie isiel pomaly samovrazdu pachat a lekarka na to povedala ze to nic nech dalej berie ta mama povedala ze ona si decko zabit neda a zakazala mu to brať no a nakoniec sa spamatal aj bez liekov.Je to velmi nebezpecna vec zvlast ked uz clovek nevie fungovat bez nich potom vznika akasi zavislost...

tomas81

no neviem ci je dobre vysadit antidepresiva,ked ich ma clovek predpisane od odbornika.Ten odbornik to totiz nepredpisal len tak zo srandy a vobec bez tych liekov moze na cloveka prist taka depka ze az

katika88

Ak ti smiem poradit a vobec ludom co trpia depresiami, radsej nikdy nezacnite s antidepresivami lebo je to velke svinstvo.Kto to berie rozhodne to vysadte!