Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

začínam mať komplexy..

Príspevok v téme: začínam mať komplexy..
nespokojná

ahojte:) môj o dosť starší brat ma neustále podceňuje. vždy som bola sebavedomá, vyrovnaná holka. ale teraz z neho začínam mať komplexy. hocikam ideme, hneď na mňa reaguje. "ježiš, ty dnes ale vyzeráš!, to máš akože podprsenku, no mala by si so sebou niečo robiť!, ty máš také zuby ako kôň!, no mala by si začať cvičiť, ty ale máš veľkú riť!, neuvažovala si o plastike poprsia?, v okuliaroch vyzeráš ako debil a podobné. úpne mi tým znižuje sebavedomie a keďže je chlapec, beriem tie jeho reči vždy vážne a potom mám zbytočné depky. vždy som bola so sebou spokojná, ale teraz som so sebou už maximálne nespokojná. prosím vás, čo robiť? ďakujem.

aduliena

Je to smutné, aké dokážu byť súrodenecké vzťahy. Na tvojom mieste by som ho úplne ignorovala. Ja viem, že je to ťažké, ale skús to. Vôbec ho nepočúvaj, keď začne tie svoje reči, vzdiaľ sa od neho, odíď z izby. On totiž vie, že teba to rozčúli a deptá, na to čaká, z toho sa "teší"...práve preto si ho skús nevšímať a jeho to potom prestane baviť, lebo z tvojej strany nebude žiadna odozva či reakcia. Na mňa keď má náhodou niekto blbú poznámku, vždy ho odbijem vetou: Keď sa ti nepáčim, tak sa na mňa nepozeraj.
Držím palce.

jahuodka

no mne toto iste robi moj mladsi brat...

mam 18 a on 15... a reci typu "kukni sa na seba sa nezmestis do dveri, prasa tlste, uz skus prestat zrat, atd.. " ma uplne deptaju.
pritom si uvedomujem ze mam par kil navyse, nemam idealnu postavu, ale urcite nie tak aby som sa za nieco mala hanbit...

a chapem aj to ze brat je v tazkej puberte a ze to treba brat s rezervou ale v zivote som sa s nicim takym nestretla a teraz takto od vlastneho brata???

stk

ja som chalan, mam starsiu sestru, ale toto by som si nikdy nedovolil, ved to je normalne psychoteror, psychicke zneuzivanie
byt tebou tak ho normalne poslem do p..., pripadne by si mala zacat robit si srandu z neho tym istym sposobom, napr. ze ci ma maly ked sa potrebuje takto odbavovat na rodine...ved to je hrozne

igua

ja mam mladsieho brata a otca. obaja mi hovoria presne take kraviny ako tvoj bracho tebe :D nepocuvaj ho, len si ta dobera.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

začínam mať komplexy.. - Fórum - ZDRAVIE.sk