vytláčanie akné

dotko

Doporučujem čisto prírodný bylinný produkt Tradičnej čínskej medicíny ZHENG4 SKIN AKNE.Prípravok podporuje regeneračnú schopnosť buniek.Odstraňuje veľmi rýchlo akné, čierne bodky aj cystické akné. Regeneruje zatvrdnutú pokožku po zápalových prejavoch akné.

mimik22

mayusik - ja si tie biele bodky vypichujem ihlou, najprv je najlepsie sa naparit alebo aj po sprche ked je pokozka jemnejsia pory su otvorene...

a urcite netlac nechtami, len bruskami prstov a cez obrusok :)

darkmother

len strucne - ja som to robila a teraz mam cervene flaky po tvari (malinke) a nie som ochotna vyjst na svetlo bez mejkapu. ale stale to robim :-/. flakov sa neviem zbavit. NEODPORUCAM ak to dokazes vydrzat bez toho.

mayusik

ako ni odlahlo,ze v tom nie som sama :)

chcela som sa opytat ci ma niekto skusenosti s tym 'podkoznym tukom' na licach, okolo oci mozno?

bola som zopar krat u kozmeticky to vypichnut ale stale sa to tvori :(

blondula

ja akne nemam,ale ked si vytlacam pupaky tak je zajimave,ze sa mi pravidelne robia na tych istych miestach !! a mozem ich vytlacit aj s tym "korienkom" ...

nicol1995

aj ja si tie malé vytláčam..ale teraz mám taký veľký a nedá sa to vytlačiť..lebo on nie je na povrchu ale hlbšie pod kožou..prosím poraďte mi hanbím sa s tým ukazovať..:-(((

sara13

poculi ste o osetreni pleti kozmetikou nu skin, nevytlaca sa ale robi sa to touto kozmetikou a nejakym pristrojom. ja po prvom raze nevidim vysledky