vytláčanie akné

miroslavaa

Ja som si to tiež vytláčala, no už mám jazvičky, tak som si dala záväzok a dala som tomu už pokoj... Nerýpem si už do toho a mám lepšiu pleť:)Používam BIODERMU a tá mi pomáha aj na akné:))

luuli

ahojte.no tak ja som prípad toho,že od 13rokov až doteraz -21rokov, som mala možnosť "skamaratiť sa"so všetkými možnými druhmi akné čo existuje..od najneškodnejších-čierne bodky, po podkožné vriedky..:( keby som mala možnosť vrátiť čas späť, tak si radšej zaviažem ruky a nevytláčam sa.. lekárka mi povedala, že mám vermiculárne jazvy, čo som si dovtedy na sebe nevšimla..a ani nikto z blízkych mi to nepovedal..a odvtedy rozmýšlam, ako sa toho zbaviť..

maria1234

No hej..aj ja si vytlacam tie cierne bodky bo to vyzera fakt nepekne a nechce sa mi ku kozmeticke 1,2x do tyzdna..potom po jemnom opatrnom vycisteni mam peknu hladku cistu plet, dam si stahujucu pletovu vodu, omyjem tvar vodou a natriem med. Ten to pekne zjemni, odstrani scervenanie, ukludni, vydezinfikuje:) a ak mam taky hrbolcek, kde viem, ze je necistota a aj tak sa to zapali, prepichnem ho a vytlacim. Potom vydezinfikujem a nic sa mi nezapali...

mirka 23

Ja som tiež závislá. Najhoršie je, že v byte máme veľa zrkadiel a keď idem okolo, tak sa často zastavím, no a už to ide...
Najlepšie je, keď chodím ku kozmetičke a ona mi vyčistí tvár, tak potom nemám čo vytláčať.

suns

ja som na tom tiez zavisla:D ale iba obcas - ked uz treba tie malinke cierne odstranit. potom 3 dni trpim, bo vyzeram hrozne:D