Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hena na obyčajnú farbu? Dovolené?

jaja_17

baby pred tyzdnom som si zafarbila vlasy na cierno a dnes mi doesiel sampon ...jediny ktory doma mam je HENA s dm-ky taka v sedom....chcem sa opytat ci si s nim mozem umyt hlavu alebo nie??......prosim rychlo

zuzak

ahojte...ja som si farbila vlasy obycajnymi farbami uz peknych par rokov a potom som chcel skusit hennu...je tam podmienka ze min. mesiac pred jej pouzitim nesmies mat farbene vlasy. Ja som pouzila blond hennu ale vazne co sa farby tyka, tak efekt skoro ziadny, ale ja som si ju dala najmä kvoli vyzive a to aj splnila...aj ked na lepsi ucinok je treba pouzit viackrat. Odvtedy uz som si zase farbila asi 3x s normal farbou a v pohode. Ziadne problemy...

mirka 23

Henna nie je na to, aby zafarbila vlasy, ale aby vlasy vyživila. A k chcete chytiť sýtejšiu farbu, tak busite ju mať min. 2 hod. Ale ak má niekto blond vlasy, tak s hENNOU SI ICH NA čIERNO NEZAFARBí. Henna je dobrá na zvýraznenie svojej vlastnej farby. Vlasy sú potom lesklé a zdravé.

B4rca

hena len jemne tonuje, teda aspon podla osob. skusenosti, ja som si na odrastene vlasy tiez chcela dat ciernu hennu a iba mi vlasy ztmavli ale nescernali. no kvalita sa zlepsila

LuSyLa

ja som farbila vlasy normalnou chemickou farbou a dneska som si dala hnedu henu uz ju mam na hlave 6 a polhodiny o chvilku pojdem zmyt ale nemam pocit ze mi nieco aj chyti no dam vediet pocula som ze by mal byt aspon mesacny odstup od frabenie chemicej farby ked si chces dat hennu

ewka

ja som citala ze ked si mala vlasy pre tym nafarbene obycajnou farbou a potom si nafarbis hennou tak napriklad ked si chces dat blond hennu tak ti to moze zafarbit do rysava ale nwm ci e to pravda

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hena na obyčajnú farbu? Dovolené? - Fórum - ZDRAVIE.sk