Dobry zubar v BA

Matko21

Cistenie vo Viedni v priemere 110€/hodinovy termin. Plomba biela s mikroskopom...menej ako 150€ som este neplatil, najviac zatial 230€.
Nechal som si vymenit jednu korunku,co som mal na prednom zube taku staru, skaredu...tam to uz bola pekna sumicka okolo 1000€. Teraz ale ani ja neviem,ze je tam korunka. Okolo tej starej my furt krvacalo dasno a bolo take opuchnute...teraz je dasno take iste ako inde a nekrvaca.
Konecne som v dobrych rukach a za svoje zdravie som ochotny zaplatit, ked citim ze je to dobre urobene.

kajushiik

dobrý deň, veľmi moc moc moc by som potrebovala číslo na zubára Ján Kostolanský.je dobrý no len jeho mobilne čislo som stratila a jediny kontakt na internete na neho už neexistuje. dakujem moc

lost

ano, niektori zubari setria na plombe, ze ju nevrstvia (tj ten mikroskop, ci co)..

kolko platis vo Viedni za kaz napr? alebo dentalnu hygienu?

Matko21

Dobry zubar by mal mat kvalitne vybavenie, robit bezbolestne a odvedena robota by mala v ustach drzat roky a nie par mesiacov. Po skusenostiach so slovenskymi a madarskymi zubarmi si teraz radsej pekne priplatim a chodim k zubarovi do Viedne, vsetky zakroky s mikroskopom,len tie najkvalitnejsie materialy,ludsky pristup,bezbolestnost a perfektna hygienicka...viem za co platim. Ked mozem vyhodit za tyzden dovolenky pri mori 500€, preco by som nemohol dat rocne 300€ do svojich zubov.

ludkaaa

a cenovo je to ako? nie sú príliš vysoké ceny? ... lebo aj to je pre mňa dôležité kritérium .. nepredražené služby,,
myslíte si, že berie aj nových pacientov?..nemáte na ňu tel. kontakt? .. ďakujem

Genesis

Zubná lekárka CSICSAYOVÁ LEA v zdravotníckom zariadení Onkologický ústav sv.Alžbety, s.r.o.

ako maximalna spokojnost a to som vystriedal mnohych zubarov :) ma vazne velke skusenosti a je mila :)... to ja uz ked niekoho pochvalim musi byt vazne dobry :) bo ja som strasny kritik a priznam sa ze chvalenie mi moc nejde :)

ludkaaa

dakujem za ochotu ..ale naozaj ja potrebujem len zubára, aby mi postupne opravil kazy.... ale našťastie zatial ma nič nebolí ,,

Ve

práve dnes som bola na preventívke u Dr. Lívovej, bola som nesmierne milo prekvapená prístupom...

odporúčam :-)
sídli na Sibírskej

bylinqar

ludkaaa: liečim bylinkami (čaje, maceráty...), platba v hotovosti, ale až po vyliečení ... viem, nemáš záujem, u zubára to máš zadarmo :-)

ludkaaa

dobrý deň.... poradil by mi niekto kde by som si mohla založiť kartu??...keďže nie som z BA ale študujem tu ...a bolo by výhodnejšie mať zubara v BA....
ale prosím o radu pre také dostupné ceny aj pre študentov...vopred velmi pekne dakujem komukolvek... :)