Dobry zubar v BA

lea123

Ivona23 mohla by som vediet z kade ste? Potrebovala by som dobru zubarku.pripadne mi napiste vas mail aby som vam napisala spravu. Niekolko rokov som nebola u zubarky mam panicky strach ale bohuzial mam v dvoch zuboch diery a urcite to musim dat spravit.dakujem za odpoved

Eva531

Ja chodim k pani doktorke Globanovej, ktora pracuje na sukromnej zubnej klinike Schill Dental a som nadmieru spokojna, a to hovorim ja, co som nikdy predtym so ziadnym zubarom spokojna nebola a myslela som si, ze uz nikdy ani nebudem, nakolko s vlacenim sa po zubaroch mam naozaj velmi bohate skusenosti. Pani doktorka je sikovna, mlada a velmi mila, komunikativna, trpezlivo odpovie na vsetky otazky - jednoducho povedane, konecne som natrafila na niekoho, kto vsetko robi presne podla mojich predstav, lebo vsetci ostatni zubari, ku ktorym som chodila predtym, robili vsetko presne naopak, a nie tak, ako som chcela, ale o tom som uz napisala dost v inych temach o zuboch. Kedze sa ale jedna o sukromnu zubnu kliniku, a to jednu z najdrahsich, tak tuto zubarku odporucam naozaj iba tomu, komu na cenach az tak velmi nezalezi. Vyhodou je ale zase to, ze termin bez problemov dostanete zo dna na den, co vyhovuje napriklad mne, nakolko pracujem v zahranici a na Slovensko pridem asi tak 3x za rok. Posielam linky na niektore temy o zuboch, do ktorych som prispela: www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

sandysue

tiez odporuvam Martanovica, ale ci berie novych pacientov, to neviem...a teraz je v takej novej budove-Viktoria sa to vola, blizko Mileticky-trznice...lacny nie je, ale ako odbornik vynikajuci a ludsky

xyxz

z vlastnej skúsenosti odporúčam MUDr. Paukovicovú, má ordináciu na Račianskej a je to súkromná zubárka. Chodím k nej už dlhé roky a zatiaľ som bola s jej prácou vždy spokojná + je taká zábavná, že ani nemáte pocit, že ste u lekára. Vôbec sa nebojím, keď mám k nej ísť.

paupau

ja môžem odporučiť doktora Kostolanského. sídli v poliklinike pri Slovnafte. tiež je trošku drahší ale za to odborník !

sign

martanovic uz nieje na jakubovom ale na mileticovej v takom novom dome.
a tiez odporucam!

a vyhnite sa resp. svoje deti skolskym zubarkam, tie vedia tak dokatovat zuby.

mailnaspam

a ten pan Soos z DNV je naozaj taky drahy? lebo tiez potrebujem kvalitneho zubara...mate niekto osobnu skusenost s nim?

olala

no v BA su len dva druhy zubarov.ti drahy co vedia robit zuby asi ako ja a ti este drahsi co ti urobia aj to co tam nemas.