Dobry zubar v BA

porad

no ja som bola u shilla a bola som sokovana z cien,sice nebolelo.ale ved ked mi pichli taku silnu injekciu,ze som nemohla poriadne rozpravat pol dna a myslim si,ze kvalita nic moc,vybavenie dobre a strasne predrazene a pristup doktorky tam o nicom,nic poriadne nevysvetlila,len robila,odporucala mi povymienat vsetky mrtve zuby za korunky,bola som teraz u zubara tu v anglicku,kde je tiez tazko zohnat dobreho zubara a po rentgene mi oznamil,ze mam 2 kazy,kt.treba rychlo opravit a nechapal ze co to pletiem o korunkach,ze zatial uplne zbytocne...tak si teraz vyberte :)

sissska

sklamana skusala si martanovica??Ked hovoris,za si ich vyskusala a nie su dobri,tak len tak zo zvedavosti s pytam,bo mne sa zda fakt dost dobri..ale tot moj nazor

sissska

sklamana uplne ti rozumiem,mala som strašných zubárov,jedna krava že zubárka mi tak dojeb..a zuby až zaplakat a k tomu mojmu terajšiemu zubárovi som dosla jak slepe kura k zrnu,ani mi nechcel kartu zalozit,ze ma vela ludi uz,ale nakoniec som ho ukecala...dufam,ze si este dlho pozije,lebo keby som mala ist k nemu zubarovi,tak fakt by som nevedela kam

sklamana

no a skolski zubari, to je kapitola sama o sebe, priserni fuseri, uplni ignoranti. kaslu na decka, keby rodicia vedeli komu zveruju chrup svojich deti! hotova hroza!

sklamana

nehnevajte sa, ale niektore prispevky mi pripadaju, ako keby si ich pisali sami ti zubari. lebo niektorych z tych co sa tu spominaju ako dobri som vyskusala a vobec, ale vobec nie som spokojna. aj ja si myslim ako tu uz niekto spomenul, ze dobri zubari sa uz prestali rodit. moja babka spomina ze kedysi bol super zubar doc. martinka, ale on je uz davno mrtvy. dnes ma na vas kazdy velmi malo casu, ponahla, lebo v cakarni caka dalsi pacient, preto zuby iba tak zaplata a ide sa dalej. je to veeelka skoda. mozno skusit niekde v rakusku alebo v cechach, to je najblizsie.

sissska

Martanovič,je na Jakubovom námestí,úžasný človek a ešte lepší zubár,síce nie je lacný,ale najlepší akého som kedy mala

kamoska

daj si pozor na Zemana...aj mne aj mojmu bratovi pokazil vsetko na co siahol....ja som kvoli nemu prisla o tri zuby.....a skasíroval ma o nejakých 40 tisíc.....ale odporúčania má skvelé ...som sa nechala nachytať....jazdí si na svojej audine A8 a všetkých má v paži