kolko mate rokov kedy ste mali sex a po kolkych mesiacoch ?

technécium

ja som mal 26 a bolo to v labáku pri krásnej bielej 8 komorovej odsredivke, ľudia síce vravie, že to na mne zanechalo stopy, ale kde sú dôkazy, akurát mám menší problém niečo v tej odstredivke robiť

omnia

Ja som mala 19 a prvý krát sme mali s priateľom sex asi po troch mesiacoch.. teraz mám 21 a máme ho len raz za týždeň :( .. aj keď by sme chceli viac, no jednoducho nám to nevychádza

luciaja

Mám 21 rokov priateľ má 19. Sme spolu 2 roky aj 3 mesiace a ešte sme nemali sex(pohlavný styk). Nie som fanatická kresťanka, som len človek, ktorý ma pred tým rešpekt a + máme čas. :)

Karoll

No ja tiez pokazim priemer, nie az tak ako damy najstarsia a skoronajstarsia, ale patri im moj obdiv.
Ja som mal 20, manzelka 22, oficialne sme spolu chodili iba kratko:). A stale na to spolocne vo velmi dobrom spominame :)

dorot666

No ja som mala 18 a byvaly priatel mal 20 a prvykrat sme spolu mali sex po 6. mesiacoch ...teraz mam 21 moj terajsi priatel ma 28 a vyspali sme sa spolu asi po tyzdni :D ale nebolo to az take ako si myslite....mali sme spolu uz skor nieco ale nespali sme spolu lenze potom odisiel na tri mesiace a ked sa vratil po tych troch mesiacoch tak sme zacali spolu chodit a hned sme sa aj milovali...nie sme spolu casto on pracuje v zahranici takze...

caja2

prvy krat w 15 a s tym chalanom som nechodila. on mal 23... ale urobila som to len preto ze som bola opita . ale tak bolo to fajn len mohla som kus pockat a bolo by to lepsie podla mna.