Ako si (ne)pokaziť POSTAVU ?

Príspevok v téme: Ako si (ne)pokaziť POSTAVU ?
srnka

Vždy som bola štíhla, ale v poslednom čase som začala pomaly priberať. Začala som sa zdravo stravovať, ale vždy večer som sa nedokázala kontrolovať a zjedla som prehnane veľa a sladkého. Nedokážem to kontrolovať, lebo v chladničke vždy máme kopec nezdravých vecí. Chcela by som pridať šport, ale počula som, že z priveľa chodenia hrubnú lýtka - čo je na tom pravdy? Chcela by som mať tenšie lýtka, chudšie stehná, ploché bruško a väčšie prsia - mohli by ste mi napísať tie NAJÚČINNEJŠIE CVIKY? Nechcem držať diétu, ale postupne by som sa chcela začať stravovať zdravo - ako na to? A ešte sa mi často stáva, že zjem veľa sladkého, aby sme ho už doma nemali a aby som si to nedala neskôr - viem, že je to hlúposť, ale ako vravím - NEDOKÁŽEM SA OVLÁDAŤ! Inak mám čerstvých 15.

cloe007

aka anorexia ked chodi vyzierat vecer sladkosti? :D
no, ved hovorim...tak tebe asi velmi upravovat jedalnicek netreba, len to sladke doobeda a pridat nejake cviky na vyformovanie postavy...to by podla mna stacilo..bud si nejake najdi na nete, alebo si sama vymysli :)

zuzankaaa

Prosim Ta!!!
Ked si o sebe pisala, tak som si predstavovala tlstu pubertacku a potom tie miery,vyska,vaha!!!Si chuda!!!Co tu riesis???Keby som ako ty,isla by som na casting za modelku!

srnka

Cloe007

:D mám 182cm, nejak 57-58kg a miery 86/64/91 - mozno sa to nezda zle, ale pri mojej vyske by som mala by stihla, lebo vysoka a este k tomu tucna je hrôza. Chcela by som mat stihlejsie nohy a udrzat si dobru postavu na furt - cize ak sa zacnem stravovat zdravo a trosinku cvicit, tak to budem opakovat uz navzdy. Ano, viem, ze nie som tucna, ale vidim na sebe, ze uz priberam a to by nemuselo byt. Tak by som to rada mala pod kontrolou.

cloe007

no..ja by som odporucala to iste ako agina..bud to sladke doobeda alebo vobec :P ale ja by som si dala len ovocie, pretoze si pozri, kolko ma taka jedna tycinka snickersu KJ...napr.ja si davam na desiatu jogurt s nejakym sladkym ovocim-nektarinka, broskyna, marhula... a nepocitujem nejak extra chut na sladke...iba ak naahodou ze som vonku, dam si jeden kopcek zmrzliny...Inak ja mam 17 :) je to sice trocha viac ako ty, ale podobny problem som v tvojom veku mala aj ja...vtedy sme boli cerstvo prestahovani a nemala som vela kamaratov, takze som len trcala doma pred telkou a nudila sa... tak som stale chodila do chladnicky ze "co takeho maleho by som si dala" ... potom do skladu sladkosti a tak....tak som pomalinky priberala...vtedy to az take hrozne nebolo...prave sa zacala skola, a kedze som chodila peso tam aj spat, nepribrala som az tak velmi...potom prisla zima, uz som mala kamaratov a chodili sme na lyze, korculovat sa a tak...horsie to bolo, ked sme sa prestahovali spat...vies..to obdobie 15-tok a tak je take, ze sa formuju partie a ked som zrazu znova prisla, po dvoch rokoch, uz ma nebrali tak ako predtym...teraz, po 4 mesiacoch ako som tu je to ovela lepsie..ale teraz je pre takychto mladych ludi "trapne" ist si zabicyklovat a tak, tak len sedime znova doma pri compe alebo telke...a von chodime len cez vikendy-do barov a tak... tak ja som stavila na domaci aerobik..povodne som cela rano vstavat a chodievat behavat, ale su prazdniny a nechcem sa az tak tyrat...tak si okolo desiatej - deviatej, podla toho kedy mam chut, ale vzdy do obeda, nie po, dam hodinku aerobiku a som po nom taka mokra, ze uz na ziadne sladke chut nemam, pretoze mam uzasny pocit z toho, kolko som pre seba urobila...a k tomu si este pred cvicenim davam posilnovacky na brucho a nohy, aby som ich nemala ochabnute ked schudnem...a mojim tajnym snom je mat na bruchu korytnacku :P :D tak dufam, ze sa mi to splni...
inak ten aerobik-mozes si ho stiahnut na nete..vola sa Charlie Brook´s Before and after workout...odporucam...vidiet vysledky po dvoch tyzdnoch...nie nejake ohromujuce, ale je to skvele, pretoze chudnes pomaly, ale dlhodobo...ked k tomu pridas zdravu stravu (skus pozriet temu Mam perfektny recept na chudnutie a zabera!) a mozes sa zapojit aj do mojej - chcem tehlicky a schudnut..ako? ci tak nejako sa to vola :) bola by som len rada, ze je tam aj niekto mladsi ako ja :P
tak ti drzim palce, a ozaj...este by si mohla napisat kolko vazis, merias a aj miery....a mozme chudnut spolu ak chces :) pekny dnik ti zelam :)

agina

srnka sladkosti jedz len doobeda, vecer potom nebudes mat na ne chut. A ked predsalen nahodou, daj si cerstve ovocie alebo susene. Nebudes potrebovat ani zoracentrum.