Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)

Príspevok v téme: Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)
jozolozo

Už mi dosť dlho píska v ušiach, lieky nepomohli. Len sa chcem spýtať či je tu niekto kto stým má skúsenosti, je možné že to jedného dna len tak prejde ? Alebo môže to časom dôjsť až do trvalého poškodenia sluchu ? Prv mi to moc nevadilo ale s času načas mávam v ušiach riadne "prepisknutia" ktoré sú aj 10x silnejšie ako to neustále pískanie

Andi

Ahojte.aj mna zacalo trapit hucanie a šumenie v usiach.z nicoho nic to prislo.a nevedela som co stym.lekari povedali ze vysledky su v poriadku ale hucanie v usiach neprestavalo.zasla som do herbarie.kde mi pani dala kvapky do ucha audiron.ktora obsahuje asi 8 byliniek.po dni mi hucanie preslo.stoji to okolo 16eur ale som velmi rada ze ma to preslo....

Milan7288

Dobrý deň,

skúste sa skontaktovať s pani doktorkou na www.tinnitus.fs.sk a prečítať si texty na www.hucanievusiach.sk ...sú to 2 najobšírnejšie stránky o liečbe tinnitu na slovensku.

Turbo7

Dobry den,vyskušajte koenzým Q10 spolu s vitamínom C a lecitín na prečistenie ciev,vela ludom po celom svete to pomohlo nielen na tinnitus.

liuska521

RNG, je rozdiel v účinnosti podľa teba medzi pentoxyfilinom a vinpocetinom? Ja beriem pentoxyfilin a neviem ci ho mám vymeniť za vinpocetine. Dakujem

P.s. Staci vinpocetine brat v tbl alebo su treba infuzie

Ivka 1

Na Tinnitus skúste kombináciu Aloe Beryy Nectár + Forever Ginkgo a Artic SEA. Do uší kvapkať Aloe Activátor.

RNG

Posuvam

Tinitus je vysledok zapalov a zapaly su sposobene roznymi mikrobmi vo vnutornom uchu

Dostanu sa tam povacsine cez eustachovu trubicu a casto sidlia dlhe roky v prinosnych dutinach

Daju sa potlacit antimikrobialnymi kvapkami do nosa a branim oralnych antimikrobialnych, najma citricidal, oreganovy olej a extrakt z olivovych listov su znacne ucinne na rozne nakazy.

Ak je problem viralny(tj vysledok nizkej imunity a premnozenia nasich virusov, ktorych ma kazdy v tele niekolko permanentne) treba to adresovat antiviralnymi doplnkami alebo celkove zvysovanim viralnej imunity.

Doplnujem: niekedy pomozu aj prostriedky na cistenie ciev, kde piskanie v usiach je vysledok priskrteneho [prudenia krvi, tak tam sa odporuca brat rozne bioflavonoidy a antioxidanty ako napr vinpocetine, huperzine A a gingkolidy.

Na odstranenie hlienov aj nakaz v strednom uchu je dobre pouzit aj serrapaptazu alebo NAC spolu s oreganovym olejom, najlepsie v enterickych kapsuliach ako ma napr firma NOW, davka 3 x 2 kapsule s jedlom, co doda do tela 3 x 200 mg carvacrolu

Zuzka1988

Ahoj ,sumi mi v lavom uchu dost hlasno ,najhorsie je to
V noci. Keby niekto vedel co zabera bola by som vdacna za radu. Uz stracam nadej ze to prejde mam to uz 4 mesiace.

liuska521

Ahoj a sumi ti nejak nahlas? Ja to mam zatial 2,5 tyzdna a najprv to strasne pistalo (mala som aj chripku) potom po 6.dnoch to sumelo skor a v pozadi piskalo ale tichsie no stale som nemohla spat. Teraz v poslednych dnoch to skor slabsie sustalo, konecnr som par noci spala ale nejak som sa zacala strachat ze co ak sa to vrati a blabla a zacinam pocitovat ako keby sa to zhorsilo. Boze som sprosta a musím prestat takto uvazovat. Potivna mysel nech je s nami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?) - Fórum - ZDRAVIE.sk