Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)

Príspevok v téme: Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)
jozolozo

Už mi dosť dlho píska v ušiach, lieky nepomohli. Len sa chcem spýtať či je tu niekto kto stým má skúsenosti, je možné že to jedného dna len tak prejde ? Alebo môže to časom dôjsť až do trvalého poškodenia sluchu ? Prv mi to moc nevadilo ale s času načas mávam v ušiach riadne "prepisknutia" ktoré sú aj 10x silnejšie ako to neustále pískanie

zuzaka1988

Ahojte,ja sa trapim z tinitom od decembra najprv mi piskalo a po vybrati infuzii mi sumi ale neprestava ..nechapem jak moze zrazu len sumiet a nedajboze aby to islo prec...uz som aj vybrala aj dalsie infuzie lebo som myslela ze to prejde ale mylila som sa. Chcem sa spytat tinitus ma taky priebech ze najprv piska a potom sumi ?

liuska521

tak malinke piskanie tam este je ale to sa neda porovnat s tym co to bolo doteraz.....na toto si snad aj zvyknem.

Shayleen

Tak teraz už budeš vedieť aby si sa nerýpala v ušiach s paličkami a neliala do nich hocičo. Ucho je svätý orgán!

liuska521

Akurat idem z orl. odsala mi maz a mokvalo mi to(mam zapal vonk.zvukovodu, som si tam rypala palickami a kvapkala olej ze mi to mozno pomoze) a ako to urobila tak velka ulava.... zrazu to otrasne chrcanie je prec. Uvidim doma v tichu ci mi ostalo nejaké piskanie....snad nie. Ale uz to je rozdiel. Lebo to sumenie som ja pocula zretelne aj v hlucnrj mhd. A teraz nie. Takze tak.

liuska521

Ano robili pred dvomi tyzdnami skoro a vtedy som ho mala dobry. Zdravy. Ale to som aj sama vedela ze pocujem. Vtedy mi pistalo 6.Den a bolo to v oboch usiach. TPostupnw sa to zacalo lepsit. Viac v tom lavom. Az sa uzdravilo. chvalabohu. Ale prave sa mi zo dňa na den zas zhorsilo. tak som cakala ze cez vikend co to spravi no mam pocit skor zhozhorsenia a tlakov v tom uchu a dokonca pri chodeni mi v nom nieco puka. Ako bublinky. Ako keby tie kostičky sa v nom narazalim neviem. Plus som zistila ze nanho slabsie pocujem. Strasne sa bojim. Neviem na co mam apwapelovat na tu doktorku. Asi ju poziadam o infuzie.

liuska521

Nasli mi ze mam mierne vyrovnanu lordozu na krku. Len to.

Vcera som si uvedomila jednu vec. Ako mi tak sumi/piska v pravom uchu /od stvrtka sa to zhorsilo a nemeni sa to/ tak som zistila ze na to ucho zrazu slabsie pocujem! Neviem ci aj vy cez ten zzvuk menej pocujete na to ucho ale ja ano :( dnes idem hned na orl ze co mi k tomu povedia. Ci nemam veľký problém....

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?) - Fórum - ZDRAVIE.sk