Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boli ma :-(

Príspevok v téme: Boli ma :-(
brusko

Od vcera vecera ma boli brucho. Cely den som jedla v pohode, len vecer ma zacalo boliet lebo som sa rozculila :-(. A boli ma az doteraz . Neviem sa ukludnit-uvolnit. Som hladna , ale nemozem do seba nic dostat , mam pocit ze keby si to dam do ust - vygrcam to. Fuj. Pijem len cistu vodu, chcem aby ma prestalo boliet , no neviem co mam spravit. Neboli ma zaludok ale celkovo cele brucho:-(
brusko

brusko

no cize budem ho mat aj ja :D lebo ja ma skoro vsetko :-))) . normalne uz mi je lepsie, len som teraz hladna uz aj bolenie brucha ma preslo , asi som to len potrebovala zo seba dostat :-). Idem sa najest konecne:D

eunomia

žeby helikobakter? Ale to by z krvi zistili, ak o tej možnosti uvažovali a testy urobili aj na neho. To je vlastne tá potvora z ktorej sú neskôr žalúdočné vredy, ale má ho vraj veela ludi

brusko

no mne staci nejest den a hned 2 kila dole musim stale nieco jest aby som sa udrzala na tej mojej vahe a neschudla nic. no ale vidim to tak ze pojdu kila dole ked nezjem nieco lebo od vcera som len na cistej vode, vypila som asi uz liter.
No neviem ci to bude laska skor nie ako ano.

eunomia

Možno si si na toho kamarata spomenula včera a preto ťa začalo bolieť, aj keď si ho nevidela. Možno to naozaj bude láska, alebo máš na neho ťažké srdce, možno ti nejak ublížil a nevieš sa s tým ešte vnútorne vyrovnať.

brusko

mozno to bude aj moj pripad, ach ja neviem . viem len jedno aby ma prestalo boliet , lebo ak neprestane moje kila pojdu velmi rychlo dole a priberiem ich najskor az o polrok ach jaj

jancecka

to mi teraz pripomenulo, aj mňa bolievalo asi keď som mala 16 rokov,jednu dobu,možno tak pol roka, stále brucho,keď som videla jedného kamoša, neviem prečo, niečo podobné ako bolesť žalúdka, taká tlmená. Alebo pri spomienke na neho. Potom som zistila že sa mi páči a že som sa do neho zamilovala a dnes sme manželia, asi to nebude tvoj prípad, ale mne to len tak prišlo na rozum. :-)

brusko

po jedle ani nie , lebo to by som citila keby mi bolo naozja zle od zaludku. teraz je to ina bolest.
ta bolest sa spusta hlavne vtedy ak som s kamaratom , vlastne to zacalo nim uz pred 2 rokmi a odvtedy ja neviem co mi asi to mam zafixovane stale ked ho vidim je mi zle ze na odpadnutie.
ale teraz som ho nevidela ani nic, len to tak prislo.

jancecka

nie si divná ani vadná, to tí doktorí sú, ach ako ma vedia rozčúliť, vieš čo? Vyskúšaj napísať do témy "otázky pre RNG" on ti odporučí nejaké prírodné doplnky, nezaťažia ti žalúdok ani pečeň, niečo ti poradí, opíš akú bolesť cítiš a tak, vyskúšaj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.