Boli ma :-(

Príspevok v téme: Boli ma :-(
brusko

Od vcera vecera ma boli brucho. Cely den som jedla v pohode, len vecer ma zacalo boliet lebo som sa rozculila :-(. A boli ma az doteraz . Neviem sa ukludnit-uvolnit. Som hladna , ale nemozem do seba nic dostat , mam pocit ze keby si to dam do ust - vygrcam to. Fuj. Pijem len cistu vodu, chcem aby ma prestalo boliet , no neviem co mam spravit. Neboli ma zaludok ale celkovo cele brucho:-(
brusko

brusko

neviem co vsetko vylucili , proste len skonstatovali nic sa neukazalo podla tychto zisteni by mala byt zdrava resp. nic by jej nemalo byt . potom ma posielali za psychologickou , proste asi som uplne padnuta na hlavu

brusko

No tie vysledky tiez ukazali velke hovno , cize som zmierena s tym ze to budem mat do konca zivota.
Aj ja jem 5 cez 9 ale z jedla ma neboli brucho, to skor mam asi zaludocne nervy nie? ja neviem proste som debilna a vadna cela

jancecka

nie je nad pupkom žalúdok?? či to sa mýlim? mňa tiež bolieva dosť často žalúdok, a to užívam chlorelu, čiže to by mi malo upraviť zažívanie, vraj, no neviem, akurát som sa od nej povyhadzovala :( lenže ja jem piate cez deviate a viem od čoho to mám, neviem ako by som ti pomohla, a čo tak algifenm, to je od bolesti na žalúdok, nie? také hnusné kvapky

brusko

boli ma hore nad pupkom, zvyknem mat aj krce ale teraz ta bolest je stale rovnaka , ani vacsia ani mensia :-(.
A este som zabudla , skumaju mi krv , bola som na hematologii sice neviem na co to je dobre

eunomia

Počas môjho života, teda podotýkam, že mám do 30 :-) som mala rôzne bolesti brucha. No pokiaľ nemáš 10 (resp. nejde o uliatie sa zo školy), tak fakt neviem prečo by si mala simulovať. Opíš mi tú bolesť, či je miestami bodavá, alebo stale tlmená, resp. kde to bolí atď.

brusko

eunomia: na nicom z toho som nebola uz ma neposlali dalej. Lebo ze len simulujem a nic mi nie je. Asi tolko k tomu

eunomia

:-( chúďatko. No, to že lekári nič nezistili, neznamená, že ti nič nie je. Ja mám tiež na nich ťažké srdce, aj keď aj oni sú len ľudia, ale občas k problémom pristupujú ľahkovážne a spamatajú sa až keď je zdravotný stav oveľa horší. Bola si aj na gynekológii (robili ti vnútorné sono? ), gastroskopii atď?