Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex sex sex

Príspevok v téme: sex sex sex
ruja

mam asi dost velky problem,........mam 26 rokov a priatela sedem rokov, posledny mesiac ma neprekonatelnu chut na sex, ale nie s nim, obavam sa ze sa schyluje k najhorsiemu neviem sa cez to dostat,!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ja neviem co mi je, nemam ziadneho sexi krasavca vyhliadnuteho,...je to vseobecna chut napr. teraz sme boli u kamaratky na svatbe(bez priatela som bola)no........... bol tam jeden chlap,ja by som s nim urcite sla kebyze mi tam kamoska nedohovara, pritom nie som typ zeny kt. kazdemu da, to ani zdaleka ale neviem ................ ja neviem co to mam :(

oliviera

asi to suvisi nejak s hormonmy , ked po siedmych rokov mas taketo pocity,...... ja take tiez mam a som patnast rokov vydata ,......... je to normalne, je to ako sklebit sa nad jedlom kt. mas kazdy den rovnake ked oproti nesu same rozne dobroty :)

sexxxx

niektory zakomplexovani, tu aj vedia poradit............ nuz ja neviem, je toa si normalne vsak si len mlady clovek, ja som tiez mala podobne pocity, , tak som sa rozisla a ,....... mam pokoj

agina

ruja nepodlahni.Urcite je to velmi lakave, ktora zena by to nechcela vyskusat, ale neskor by si toho urcite lutovala.

zruja

no mne sa to stalo a neodolala som,nakoniec som zo vztahu odisla lebo som si myslela,ze ho uz nelubim a myslim,ze som urobila chybu...uz by som to neurobila,ale ked tie hormony su niekedy silnejsie a zalezi aj od povahy,ja som sa s tym,ze som zahla nedokazala vyrovnat a to nie som ziadna konzervativna katolicka takze premyslaj

utopia

Nepochopím ako by si dokázala ísť s cudzým chlapom na akejsi svadbe,čo z toho máš,len sa na tebe pobaví a potom sa pochváli kamarátom akú hlupu pipku sa mu podarilo nabaliť na svadbe. Asi ti nevadí že budeš jemu a neviem komu ešte len na posmech.

DESmodka

nepodlahni... ja problem vo vztahu napr. nemam.. uplne je vsetko super aj po sex. stranke.. nenusime sa.. ale chut aj tak je...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex sex sex - Fórum - ZDRAVIE.sk