Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moja priatelka ma nejake problemy

Príspevok v téme: moja priatelka ma nejake problemy
karol

moja priatelka ma nejake problemy
furt sa jej trasu ruky a mysli si ze zomrie na infarkt .. a vraj to bude nieco vynimocne :D .. nema to nieco spoloce s tym ze za den nevypije dostatocne mnozstvo tekutin? snazim sa totizto aby vypila minimalne liter a pol ale ona kolkokrat vypije len pol litra .. a to brala nedavno aj tabletky na krv, mala malo hemoglobinu, a ona vobec ale vobec nepije. je mi to trapne to tu sem pisat ale myslim si ze sa jej nieco deje, a ku tomu sa furt hadame, jej priznaky su nasledovne, boli ju permanentne hlava trasu sa ruky ako pri alzheimerovi, a nedokaze sa sustredit na cinnosti pretoze neuvvazuje logicky, co inokedy je pre nu hracka a je v neustalom strese aspon to tvrdi. predpokladam ze je to tym ze sa hadame ale myslim si ze na to by potrebovala nejaku inu pomoc a nie moju, pravdepodobne nejaku psychologicku poradnu. bo ma nejake komplexy ktore nedokazem ja vyriesit

RNG

nedostatok zeleza znamena ze ma pravdepodobne aj nedstatky inych mineralov. Doplnit sa da vsetko jednotlivo, ale lepsi system je napravit travenie a absorbciu, nez dodavat osobitne kazde chybajuce.
Trasenie ruk je tiez jeden z priznakov tetanie=nedostatku mineralov.
Odporucam aspon docasne brat mineraly na kosti so spirulinou a vyborny doplnok na cervene krvinky Easy Iron, ktory ma v sebe velmi dobre absorbovatelnu formu zeleza ako glycinat a ine potrebne vitaminy na tvorenie krviniek.

Nerita

Karol podla mna jej ty neublizujes... ved jej chces len pomoct. Sama neviem co by som robila na tvojom mieste.Fakt to chce lekara.

karol

hmm asi to je psychickeho povodu pretoze mava hystericke sklony .. mozem to sposobovat aj ja? asi ano .. ale ako tomu mam predchadzat alebo ako sa mam spravat aby som jej ja viac neublizoval nez uz jej bolo..

karol

ano nasadili a mozno sa to aj zlepsilo .. ale jasnee a teraz som si spomenul ze dokonca sa aj ukaja sebatryznenim. podla mna musela byt vystavovana nejakemu tyranizmu alebo je tomuňä vystavovana teraz,

hmmmmmmmmm

ak nepije dostaok voy, moze byt dehydratovana,moze to sposobovat aj priznaky ako ma.s tym hemoglobinom, to je uz iny pripad.nasadili jej lieky?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

moja priatelka ma nejake problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk