vyhadzany delkolt

Príspevok v téme: vyhadzany delkolt
Nerita

Po vysadeni antikoncepcie sa mi vyhadzal dekolt a chrbat.. je mi to neprijemne,lebo som ten problem nikdy nemala.Je to neesteticke.. a vadi mi to . Vyrazky maju niekedy sklon sa zabapalit..nieco ako akne,len nie na tvari..ale radsej do toho nerypem.. nech to zmizne,lebo potom je to este horsie. Solarko mi na to trocha pomaha.. beriem teraz vitaminy Beta Karoten- lebo ten je vraj na regeneraciu koze a este si to potieram Tea Tree olejcekom.. pomaha to ale iba trochu. Neviete mi poradit nieco zarucene?? Dakujem

jancecka

Ok, tak hneď sa idem objednať kožnej na kontrolu a tam jej to vytmavím :D

neviem či chemický peeling, ale vraj nejaké zbrusovanie kože pieskom či čo

PharmRamon

Zbrusovanie kože - asi myslíš chemický peeling.
Na tvár je určený Eclaran 5, Eclaran 10 len na chrbát.

jancecka

nie airol, ale skinoren :D už viem, aj jednu dobu aj nejaké antibiotiká ale nezabralo, a tento eclaran si môžem dávať aj na tvár?Lebo aj na nej mám akné a skúšala som už možné aj nemožné, ešte som počula nejaké zbrusovanie kože, ale veľa o tom neviem

PharmRamon

Aha taka alpa Lesana, hmmmm ale aj to je na prekrvenie kože, nie na liečbu akné.
jancecka:
Kedže si brala zineryt, a tá mastička zrejme bola AIROL, moja rada pre teba -
skús navštíviť kožnú a opýtať sa jej na ten ECLARAN 10.
Ja myslím že to pomôže.

agina

synteticky betakaroten neberte, sposobuje rakovinu.Lesana je bylinny extrakt, nieco ako Alpa, ale zelena. Nemyslim ten gel na masaze.

jancecka

to teda neviem, chodila som kožnej kedysi dávno, veľmi dávno, predpisovala mi na chrbát a dekolt zinerit a takú mastičku, teraz neviem ako sa volá, niečo na a, ale vôbec mi to nepomohlo a mám to stále rovnaké, niečo sa mi zapaluje, niečo je také drobulinké púčiky ako vyrážky

jancecka

ale veĎ to vôbec nie je veľa, ak nezoženiem, spýtam sa svojej kožnej prečo mi to ešte nikdy nepredpísala

PharmRamon

Neviem ti povedať presne len tak orientačne do 150 Sk +/-
Ale pochybujem že ho už dostaneš bez predpisu, skúsiť to môžeš.
Aplikácia: Tak ako ti prepíše lekárka ak nepredpíše 1-krát denne množstvo gélu, ktoré pokryje bruško palca naniesť na miesta postihnutia a rozotrieť.