Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvny tlak

Príspevok v téme: Krvny tlak
redsun

ahoj RNG chcem sa ta opytat na ten moj tlak :) bol som si zmerat tlak vcera v pondelok a dnes v utorok v pondelok som mal 130/75 4x merany tlak....a dnes v utorok som si bol zase zmerat tlak a kal som prve 140/70 140/75 140/70 atak sa to striedalo sice bol som trosku v napati lebo sa uz bojim chodit merat tlak a asi tak po pol hodinke som mal 125/80 125/75 myslis si ze moj tlak je normalny ????? je to rnormalne ze som mal prve 140/70 a potom ked som si pekne sedel a po necel pol hodinke som mal 125/75 ??? dakujem ti pekne !!!!

thule

ahoj,ja mam 18 r.,87 kg,187 cm a mavam tlak okolo 70/140,80/130 ,obvodna doktorka mi vravi,ze je vysoky,avsak na kontrole u kardiologa mam vsetko v poriadku a nevidi v tom problem...preto sa chcem spytat,ci je hento abnormalny tlak pre chalana v mojom veku...a c i moze byt problem v tom,ze dost sportujem (futbal,boj.umenia,posilka),nepijem,nefajcim
dakujem za odpovede...

sisina

Dakujem za odpoved.Mam este jednu otazocku, ale napisala som ju vcera do temy-tvar ako porcelan, mozes mi odpovedat? Vdaka.

redsun

dakujem pekne RNG vies chcem som pocut nejaku odbornu radu a ty take veci vies !:) no tak to mas pravdu ja stale stresujem ja neviem preco ale ked ide nato ze mam ist merat tlak hned som v takom strese snazim sa to zastavit ale nedokazem to :(:(:( ale aj tak ti pekne dakujem za radu inac RNG uz som si zakupil LECETHIN a je priamo z kanady aspon tak pisu na krabicke :P :) pekny den ti prajem

RNG

redsun, nestresuj sa . Mas normalny tlak. Nenechaj si nahovorit ze 140 je vysoky. Obcas cloveku aj na niekolko dni stupne tlak, ale to nie je nebezpecne.
Ked chces pocut na tlak kuriozitu, spominam si na moju krstnu mamu, ktora mala tlak vyse 200 dlhe roky a lekar jej hovoril, ze kazdu chvilu moze dostat porazku.A hovoril jej to vyse 20 rokov, tak isto jej zdoraznoval, ze musi schudnut na polovicu vahy.
Nakoniec zomrela na rakovinu v sedemdesiatke,po niekolkych mesiacoch "liecenia" , ked sa lekarom "podarilo" ju priviezt na vahu 40 kil zo 110....
Porazky nie su z vysokeho tlaku ale zapchatych ciev.A 140 donedavna nebol ziadny vysoky tlak

RNG

redsun, nestresuj sa . Mas normalny tlak. Nenechaj si nahovorit ze 140 je vysoky. Obcas cloveku aj na niekolko dni stupne tlak, ale to nie je nebezpecne.
Ked chces pocut na tlak kuriozitu, spominam si na moju krstnu mamu, ktora mala tlak vyse 200 dlhe roky a lekar jej hovoril, ze kazdu chvilu moze dostat porazku.A hovoril jej to vyse 20 rokov, tak isto jej zdoraznoval, ze musi schudnut na polovicu vahy.
Nakoniec zomrela na rakovinu v sedemdesiatke,po niekolkych mesiacoch "liecenia" , ked sa lekarom "podarilo" ju priviezt na vahu 40 kil zo 110....
Porazky nie su z vysokeho tlaku ale zapchatych ciev.A 140 donedavna nebol ziadny vysoky tlak

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvny tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk